Sos mi Vida

Vítám vás

rozhovory s Natálií Oreiro

Rozhovor z časopisu Gente o postavě Naty!Adrán Suar připravuje příběh dívky z ulice, která si vydělává v boxerském ringu. Samozřejmě že je tam i nápadník. A není jím nikdo menší než Facundo Arana. Pamatujete se na časy Muneca brava? Vrací se více než explosivní televizní pár a Natalia s rolí, která jí také sedí: bude víc chlapcem než děvčátkem. Ale z noci na den se promění ve velmi smyslnou divu.

-
Natalie, líbí se ti hrát si s tvou méně ženskou stránkou osobnosti?

To je vidět, ne? Baví mě nebýt slečinkou 24 hodin denně. V Muneca brava už jsem taky hrála s míčem a byla jsem skoro chlapec. Naštěstí někdy můžu hrát i jemnou, sladkou nebo se jindy změnit v boxerku a pohybovat se jako muž.

- Do tvé role dáváš vždycky hodně ze sebe

Ano, je to tak. Myslím, že lidé se budou identifikovat s touto postavou, která je jiná. Je to holka z ulice, která vstupuje do ringu, aby si vydělala na živobytí. Ale občas je hodně ženská. Nebude tak mužská jako Cholito. Ale mají něco společného: boj.

- Jak zvládáš trénink?

Je hodně tvrdý. Cvičíme hodinu a půl každé ráno a odpoledne cvičíme aerobik. Cítím, že má fyzická stavba se mění, ale vážím stejně. Nedávno jsem si chtěla obléknout bundu když jsem chtěla jít za Facundem a nemohla jsem ji zapnout. Hodně mi rostou paže a ramena. Ale je to dobře pro mou postavu.

- Myslíš, že box je sport, který mohou ženy dělat?

Myslím, že ženy mohou dělat co chtějí a soutěžit v tom s muži. To o slabším pohlaví je pouze částečná verze. Máme velkou pracovní výdrž a děláme velká rozhodnutí. Ano, naše tělo je jiné, při tréninku je zvláštní. Máme bariéru (dívá se a sahá si na prsa)... dobrá, není třeba to vysvětlovat. Ale myslím že je to otázka přesvědčení.

VYSOKÁ SPOLEČNOST: Když Adrián Suar přesvědčoval Natalii, aby hrála v telenovele, která se bude vysílat od ledna od pondělí do pátku ve 21 hodin - žena Ricarda Molla začala pracovat, aby co nejlíp ztvárnila svou postavu...
"Pomyslela jsem na Triguezu, protože je v boxu nejdůležitější postavou. Sešly jsme se u ní v bytě a mluvily jsme více než 2 hodiny. Měla jsem spoustu pochybností, chtěla jsem vědět proč se tomu věnuje a jak se jí podařilo přežít kolotoč ringu. Řekla jsem jí, že potřebuji přísný dohled, aby mě trénovala každý den, buď zabít ,nebo zemřít.

- Přijala jsi tu úlohu bez váhání?

Ze začátku jsem nemohla kvůli pracovním záležitostem. Ale Adrián naléhal. Potom jsem si dala s Facundem kafe a rozhodli jsme se jít do toho.

- Adrián vždycky dosáhne co chce.

Ano, pravda je, že mi dodal chuť jít do toho. Taky pomohlo přátelství, který k sobě s Facundem cítíme. Proto jsem se rozhodla odložit mé další projekty.

- Tvá postava má s Tigruesou hodně společného?

Je to velmi skromná boxerka, která soutěží, aby si vidělala na život. Má to společné s Marcelou a všemi dalšími boxerkami. Začíná s tím jako způsob jak vydělat. Její myšlení je blízké ulici. Je to její způsob, jak přežít.

-
Ale v soukromém životě se zdají být velmi odlišné. Mohou mít něco společného?

Dnes, jak ji znám, cítím k ní ohromný respekt. Je matkou dvou dětí - jedenáctiletý Maxi a Jusue s 12 lety. Každý den vstává v 6 a soupeří na nejvyšší úrovni. Staly jsme se skvělými kamarádkami.

- A když jsi jí dávala rány, nebála ses že ti vrazí?

Ne. To ne. To ano, že je těžké uhodit ji, protože máme krásný vztah. Ona mi říká: Dejmi, dejmi! Občas jí dám silnou ránu a podívám se na ni. Ona mne sleduje a směje se.

- Může se válčením ztratit jemnost?

Důkaz je na Trigueze: je velmi charismatická a agresivní v ringu ale dole hrozně jemná. Ukázala, že může být hodně ženská. Tím mne hodně překvapila. Všimni si, jak má krásně ošetřené ruce. Vždycky je bezvadná a jemná.

Ze sportovního časopisu Olé:

Natalia Oreiro (tvář špatné holky, krásná, ale špatná) právě dala ránu pravou rukou Marcele Acuňa, dvojnásobné mistryni světa v boxu. Ústa skrývají čelistní chrániče, skvělý pohyb těla, levá ruka chrání tvář. Kdyby to byla sobota v noci v Luna Parku, hlediště by nadšeně křičelo "Dej jí to Natalie, máš ji!" Ale je to tichá tělocvična CEDEM v Caseros, čtvrtek v 8:15 ráno. A Naty, místo aby pokračovala, se jí omlouvá!
"Ano, to je to co mi chybí, trochu agresivity," přiznává Natalia. "Když mi ujede ruka a já se jí omluvím, směje se mi. Prostě mi to tak vyjde z úst, přestože vím, že má rána Marcele nic neudělá. Ah, ale můžeš být klidný, kdyby to nebyla Marcela, tak ji dál mlátím." A Natalia vybuchla smíchy. V tělocvičně, kde herečka strávila už 17 dní svého života. Ona si to nikdy nepředstavovala: rukavice, boty a kalhoty Corti (legendární značka národního boxu) a úderná pravice, která nahání strach.
To vše proto, že příští měsíc Oreiro začíná natáčet Sos mi vida, novou telenovelu Canalu 13, která se bude vysílat od ledna. Převtělí se do Esperanzy Muňoz, jedné holky, která "není v dobré ekonomické situaci a tento sport je pro ni východiskem. A tak se stává boxerkou, které říkají "La Monita". Když Oreiro četla scénář, uvědomila si, že je před velkou výzvou. "Vidět souboj? Nikdy. Ani Rockyho jsem neviděla." A tak zavolala Tigrese.
"Já jsem se zrovna vrátila z Austrálie ze souboje s Sharon Anyos. Natalia mi řekla, že by mě chtěla poznat, a tak jsem ji k sobě pozvala. Přišla a mluvily jsem 3 hodiny. Řekla mi, že se musí naučit boxovat co nejdříve, protože brzy bude muset začít s natáčením. A daly jsme se do práce. Pravda je, že je impozantní to co dokázala. S tím co umí by by nad mnohými zvítězila," říká Acuňa. Ona a Ramón Chaparro, její manžel a trenér ji už tři týdny trénují. Od pondělka do pátku na dvakrát. Včera Naty a Marcela zápasily 7 kol a uruguajka ukázala:
- skvělou koordinaci nohou (a elegantně se pohybuje po ringu, ož není málo)
- skvělou pravici
- dobrý "jab"
- zajímavou dvouránu
- a samozřejmě i pikantnost. Na konci pátého kola Chaparro radil Natalii. A Oreiro si to vzala a trochu vylepšila: šlápla Tigrese na šlapku (přestupek) a skvěle ji postrčila. Marcela ztratila rovnováhu a spadla. A Natalia se pěknou chvíli smála.

Předtím jsi nikdy neboxovala?
- Nikdy. A pochopila jsem, že je to mnohem více než mlácení se, že je to sport. A já nedělám sport! Cvičila jsem gymnastiku od 5 do 15 let a musela jsem se naučit akrobacii kvuli El Deseu, ale nic víc.

Je to těžké?
- Hlavně je těžké vstávat tak brzy! jaja Změnil se mi životní rytmus, ale pravda je že se cítím mnohem lépe.

Změnila se ti postava?
- totálně. Jako bych byla triangl (směje se a maluje figuru až k bokům). Mnozí mi říkali: Po tréninku budeš jako kulturistka. Ale neví, že v boxu ti takovéto tělo moc nepomůže. Tady je potřeba technika. Taky se mi zvedly svaly (ukazuje bicepsy).

Proč jsi zavolala Marcele?
- Chtěla jsem se informovat, vědět odkud má tyto sklony... A setkala jsem se milostným příběhem. Nadchla mě jako člověk. A hlavně to že byla tak ženská. To je jeden z klíčů k mé postavě: La Monita není tak mužská, to je rozdíl od Muneca brava. Jsem spokojená že jsem se setkala s Marcelou. Ona a Ramon mají se mnou neuvěřitelnou trpělivost.

Oreiro bude mít znovu jako partnera Facunda Aranu, který bude tentokrát ex pilotem formule 1. "Seznámí se přesto, že oba pochází z odlišných sociálních vrstev. A ona mu neřekne že je boxerka," prozrazuje Natalia. Facunda svět boxu fascinuje. "Jednou jsem jela autem a potkala jsem ho," vypráví Acuňa. "Pozdravila jsem ho a když mě poznal, stal se z něj blázen: Tigresa, viděl jsem všechny tvé zápasy, jsi idol! Neuvěřitelné, jeje"

12. prosince se začíná natáčet. "Vím, že čas je můj soupeř, ale v tom se podobám boxerce - dám si cíl a jdu si za ním. Oni mi říkají, že jsem se toho dost naučila, ale příliš mě rozmazlují."

Kromě ranního vstávání, co je nejtěžší?
- výdrž. Občas jsou kola moc dlouhá. A taky správně kráčet bez překřižování nohou.

Viděla jsi Marcelina videa?
- Ano, všechna. Jak se rvali s Carmen (Montiel)! A když mi potom řekla že jsou kamarádky, nemohla jsem uvěřit!

Dokážeš si představit, že by ses v telenovele setkala s Marcelou?
- mm může být. Nemám s tím problém, ale zdá se mi, že Tigresa má ze mě strach

Rozhovort z časopisu SIGLO:

- Jak se připravuješ na svou roli?

Je to opravdová výzva. Nikdy jsem si nemyslela že budu představovat boxerku. Ale jsem klidná a jsem spokojená s tímto příběhem, který mi nabídl Suar. S mou postavou, s hereckým obsazením, a zvlášt protože pracuji znovu s Facundem.

- Proč ses rozhodla znovu pracovat s Facundem, když jsi předtím prohlásila, že nemáš chuť natáčet novely o 150 dílech?

Tak to je, ale pracovat s Facundem je vždycky potěšení. Navíc to je takový dluh. Po Muneca brava zůstala otevřená možnost vrátit se k natáčení s Facundem, nikdy se to neuskutečnilo
a teď to dosáhl Adrian Suar. Loni jsem dělala El Deseo a letos jsem pracovala hlavně v zahraničí. Dělala jsem koncerty a natáčela v Rusku V rytmu tanga, které bude uvedeno v březnu nebo dubnu příštího roku. No a po několika cestách už pracuji na tomto projektu. Také jsem musela odložit další projekty, jako film ve španělsku a další v izraeli.

- A kde skončila tvá náklonnost ke zpěvu?

Samozřejmě že pokračuje. Přestože jsem od roku 2002 nevydala album, už připravuji 4. Nechci to moc uspěchat, ale je to 100% Natalia Oreiro. Navíc v El Deseu jsem zpívala Light my fire, byla to znělka z telenovely. A v Sos mi vida taky to tak je. Zpívám tam píseň Corazon valiente od Gildy, ale svým stylem.

- Co na to vše říká Ricardo (Mollo)?

Dobrá... no on měl být třetím v telenovele, ale Divididos ho nenechali. (smích) ne lež... co já vím, on je moc spokojený s tím co dělám. Vždycky mě podporuje v mé práci.

Vždycky se do všeho pouštím s odvahou"

1. skromná holka

"Narodila jsem se ve čtvrti El Prado. Potom jsme jeli do El Cerro, taky v Montevideu. Kromě toho jsme žili i v Malaze ve Španělsku. Hledali jsme nejlepší místo ale vrátili jsme se. Prošla jsem mnoha školami. Mí rodiče (Carlos, prodavač a Mabel, paní domu) byli schopní nejíst, aby se jejich dcery měly jako panenky. Všechno mi vyráběli, např. šatník.

- sledovala jste televizi?

"Nejradši jsem měla Nido de serpiente, brazilské, a Rosa salvaje s Veronicou Castro."

2. Poprvé

"Poprvé jsem na kluka koukla v 11 letech v páté třídě. Líbil se mi jeho intelekt. Musela jsem mu chytit hlavu a sednout si, aby mi dal první pusu. Ve 12 letech jsem poprvé vstoupila do modelingu. Navrhovala jsem si oblečení ze závěsů a látek co jsem našla. Před kamerou jsem poprvé stála v roce 93 v první telenovele, byla uruguajská. Nikdy ji nevysílali, už si ani nepamatuji název."

- Hodně poprvé. Poprvé zamilovaná?

"Radši toho nech... Nejdřív jsem milovala maminku.

3. Dobýt Buenos Aires

"Natočila jsem reklamu na tampony OB a ze svých úspor jsem jezdila na argentinské kastinky. Vyhrála jsem v konkurzu na paquitu. Xuxa dostala kýlu a já zůstala bez práce. Vybrali mě počátkem roku 94 do komedie a do Incoquistable corazón. Jezdívala jsem mikrobusy. V 17 letech jsem žila v botanické zóně ve služebním pokoji u jedné staré paní. V 18 jsem chodila s Pablem (Echarri)."

- Opravdu vás ve studiích diskriminovali?

"Pitomá Uruguayita" nebo "Nemysli jsi že jsi extra". Byla tam závist.

4. Úder úspěchu

"Po Incoquistable... přišla Dulce Ana s Patricií Palmer a Susanou Campos. Pamatuji si, že Hugo Moser mi řekl: "Zítra natáčíš poslední díl, víš co to znamená?" Potom mi Romay (manažer, který Naty prakticky objevil) oznámil, že budu hrát v Modelos 90 60 90. Přišlo Ricos y famosos a film Un argentino en Nueva York. A taky mé debutové album. Casablanca, projekt Rodolfa Leda, který nefungoval, a Muneca brava. Tehdy jsem došla slávě."

- a stouplo ti to do hlavy?

"Komu se to nestalo? Nevím, jestli mi to stouplo do hlavy, ale jediné co mě zajímalo byla práce. V současnosti vím, že brát to takhle je velká chyba.

5. Hodnota peněz

"Ráda si je užívám, ráda obdarovávám lidi, které mám ráda. Nepotřebuji mnoho, protože jako malá jsem měla málo. Nenávidím plýtvání. Taky neutrácím víc než vydělávám. Velkou ctí pro mě bylo koupit si dům u náměstí Serrano a vybudovat tam studio. Nejsem držgrešle a nemám ráda úroky ani žádat půjčené. Jóga zdůrazňuje, že peníze musí cirkulovat. Peníze získávám vlastní zásluhou. Jsem svou vlastní manažerkou. "

- Jste prudká, když jdete po roli?

"Suar říká, že ano."

6. Holka unplugged

"Nemám ani mobil, kapesní pípátko, mail, internet ani auto. Když mě potřebuješ, zanech vzkaz na záznamníku, zavolej, nebo mi pošli fax. Zbožňuji květiny a zvířata. Nekouřím, nemám zlozvyky. Pouze někdy hřeším na zmrzlině nebo poháru červeného vína. Jedna kamarádka a já jsme si jednou vyšly s dvojčaty. Ve čtveřici jsme pili a oni si chtěli prohodit partnery. S kamarádkou jsme hrály hloupé a namáčkly jsme se na bratra. "

- Kdy jste se naposled opila?

"Včera. Proč myslíš, že jsem ti zavolala, abychom odložili tento článek?"

7. Fotky

"Zbožňuji hrát si přet fotoaparátem. Pamatuji si, že jako malá jsem sledovala fotky Marilyn Monroe. Proto si maluji pihu na tvář. Co je klidné je bez představivosti. Navíc mě baví dělat se sexy. Můžu být smyslná žena. Vždycky jedu až na doraz. Riskování mě přitahuje. Nemám žádný problém se svým tělem."

- Až tak, že by jsi přijala nabídku od Plaboye?

"Už se se mnou spojili. Nechala jsem to na potom, protože teď se soustředím jedině na Sos mi vida."

8. Dva krát dva

"Zavolal mi Adrian Suar. Odpověděla jsem mu: Zapomeň. Můj rok 2006 je plný. "Budeš nadšenáááá," naléhal. "Je to s Facundem." A popsal mi mou roli. Brzy jsme se setkali s Facundem a nakazil mě svým nadšením zopakovat energii z Muneca... Řekla jsem o tom Ricardovi a on nepochyboval: "Vem to!" A já se v životě do všeho pouštím s odvahou. Tak jsem si přečetla obsazení: Carlos Belloso, Dalma Milevos, Marcelo Mazzarello, Fabiana Garcia Lago, Monica Ayos, Carla Peterson, Claudia Fontan, Alejandro Awada, Ana Acosta, a umírala jsem."

- Pohádali jste se s Aranou o to kdo bude vést v titulcích?

"Přísahám ti, že oba zjistíme kdo je první v pondělí 16. ve 21, ve stejném momentu jako diváci."

9. Opice Monita

"Nikdy jsem neměla tak pevné svaly jako teď, když tvrdě trénuji s Marcelou La Tigresa Acuňa abych dobře zahrála Esperanzu "Monitu" Muňoz. Vážím 55 kilo. Mám vypracovaná i místa, která mi obvykle dávala víc práce, zadek a stehna. Když mi dnes budete chtít ublížit, převtělím se v chlápka. Slyšela jsem, že má pravá ruka je nebezpečná."

- Už jste připravená čelit Nancy Dupláa? Doopravdy voláte do Pol - ka, abyste se nepotkaly?

"Je to hloupost, kterou někdo vydal, něco špatného o čem bych radši nemluvila."

10. Čtyři roky po ANO

Vyhýbám se hádkám typu "nenechávej tu mokrý ručník". Baví mě soužití a vidět například Ricarda, jak pro mne vaří. Taky mě baví sdílet pracovní věci. Zatímco řešíme, jestli on bude produkovat mé 4. album, složili jsme - on hudbu, já text - píseň SOLEDAD (samota), pro V rytmu tanga, minisérii točenou v Rusku. A před tím, než mě okouzlil jeho úsměv, jsem ani neznala jeho talent a ani jsem nevěděla, že je zpěvákem Divididos."

- Stejně jako Sabina v Mentiras piadosas (Milosrdné lži): Polibek je pouze přepadení a postel je boxovací ring. Sedí to?

"Kromě toho, že při milování spíš než vítězit potřebuješ být v jednotě se svým partnerem a že box má svá pravidla, zatímco v lásce je vše dovoleno."

11. Sestry Oreiro A.S.

"V březnu Adriana, má starší sestra, přijede z Mexika sem do Bs As abychom si splnily sen: vydat naši módní kolekci. Jako holky jsme prošly kurzy návrhářství a konfekce a umíme
šít, kreslit a další věci. Ona se oddala kariéře návrhářky. Plánujeme malou věc, exkluzivní, od každého něco. Nehodláme zatopit obchody jako Jennifer López."

- wow! Značka Natalia Oreiro? Budete nakonec vydávat všemožné doplňky jako Floricienta? Sandále, šály, lacláče...

"V žádném případě. ponese to jiné jméno budou to speciální věci: klasiku bude mít na starosti má sestra a extravagance ode mě."

12. Stáří, které přijde

"Představuji si sma sebe ve svých posledních dnech vrásčitou - platí můj názor o operacích - šťastná, obdivovat velryby v Rocha, pokud je nevyhubí... A možná na ostrově, jak sleduji západ slunce a rozednívání se, hvězdy."

- Promiňte, ale měla byste ještě dodat "Jak běžím po pláži s Mollem, obklopení dětmi, které umírají smíchy, Carolina a Charles v La familia Ingalls" (familia ingalls byla jedna velmi známá argentinská novela, ve které bylo všechno perfektní...)

"Proč ne? Jsem si jistá, že v tomto životě je mým úkolem rozesmívat ostatní. Jestli se mi to daří, budu se cítit naprosto spokojená."

Článek ze SAL

Téměř nevysvětlitelně mají její oči neustále tendenci dívat se do nebe. Je to tak neustále. Znova a znova, Natalia Oreiro směřuje svůj pohled nahoru. Dělá to, když pozuje pro fotografie, když mluví nebo přemýšlí o odpovědi. Jednoduše to tak má. “Přitahuje mě to tam: mám křídla,” říká a když spozoruje udivený výraz lidí v jejím okolí, hned to vysvětluje: “Chci říct: mám ráda křídla. Vyrábím si je a schovávám: mám z papíru, látky, plastu. V minulém životě jsem létávala.” A aby rozbyla vážný tón konverzace, provokuje: “Byla jsem pštros.”

Daleko od letu, dívka z telenovel stojí pevně při zemi. Je vidět, že sláva jí nestoupla do hlavy a cítí jistou stydlivost, když mluví o bláznovstvích, která provokují její návštěvy Ruska, kde je také hvězdou. Říká, že je normální holka ze čtvrti, která ráda nakupuje, jezdí na kole, nebo odpočívá v Cordobě nebo Uruguayi, její rodné zemi. Je vdaná s hudebníkem Ricardem Mollem (48) a je majitelkou záviděníhodného úsměvu. Natalia (věk28) ví, že novela Sos mi vida, ve které hraje s Facundem Aranou a ve které představuje chudou boxerku, je silnou zbraní Canalu 13, aby porazil ostatní kanály v důležitém čase – 21.

-Cítíš tlak?

- Jsou od toho hodně velká očekávání. V tlaku se nedá pracovat. Proto si snažím nevšímat si toho a jít dál. Přestože jsme se rozběhli hodně dobře, snažím se nepolevovat.

- Nemáš strach z ratingu?

- Po pravdě ne. Jediné co bych chtěla je, aby nás nechali pracovat. Dnes si vybírám postavu, která mě baví, nevíc je vymyšlená přímo pro mě. Nevisím na výsledku. Ale ano, přeji si, aby se to lidem líbilo.

- Zní to jako žádost.

- Nežádám moc. Když novela není úspěšná, přichází zoufalost a začínají se provádět změny a zkouší se věci, které originálnímu projektu vezmou kousek z jeho kouzla.

- Pro to kouzlo jsi přijala tento projekt?

- Nemohla jsem přijmout tuto nabídku, protože už jsem měla smlouvy z dřívějška. Byla jsem rozhodnuta odmítnout, ale Facundo způsobil, že jsem změnila rozhodnutí.

- Jak to bylo?

- Sešli jsme se v jedné kavárně a tehdy na mě přenesl hodně pocitů. Když jsem se vrátila domů, něco se ve mě hýblo. A nevím, jestli jsem blázen, ale přijala jsem.

- A pustila ses do své postavy.

- Měsíc a půl, ve dne v noci jsem trénovala s Marcelou “Tigresa” Acuňa (světová šampionka) a Ramonem Chaparrem, jejím manželem. Když se do něčeho pustím, položím se do toho naplno a líbilo by se mi trénovat celý rok, ale nebyl čas. První souboje byly těžké: udeřila jsem a omlouvala se. Taky jsem musela změnit stravování a začala jsem jíst maso.

- Jsi vegetariánka?

- Ne, ale nejedla jsem červené maso. Ani kuře (nasadí výraz odporu). Jím hlavně moučná jídla, takže jsem musela jíst proteiny a vlákninu jako výkonní sportovci.

- Mluvíš jako profesionální boxerka.

- Ramon říká, že jsem připravená d ringu.

- a ty říkáš co?

- Ani ve snu. Dají mi dvě rány do obličeje a v televizi už se nikdy nebudu moct objevit. Ale on tvrdí: jestli si zlomíš nos, neměj strach, v boxu máš budoucnost.

Před čtyřmi roky Natalia sedla na loď a sRicardem Mollem zamířili k brazilským pobřežím. Když o něm začne mluvit, v očích se jí rozzáří zvláštní světýlka. “Ricardo je to nejlepší co mám,” říká. “Seznámil nás náš společný přítel, kytarista Tito Fargo. Já ho neznala a když jsem ho uviděla, přichytila jsem se jak se usmívám.”

- Tak to všechno začalo?

- Ano, bylo to hodně bláznivé. Seznámili jsme se a pak jsme se potkávali každý den na každém kroku. No a tady jsme.

- Chtěla bys už být maminka?

- Ano, byla bych nadšená, ale ještě nevím kdy přijde ten okamžik. Občas se mě ptají? “A?” Co já vím! Cítím, že už mám rodinu, tu kterou tvoříme my dva.

Natalia využívá, že rozhovor se dělá v jednom baru v Palermu, pouze 3 bloky od jejího domu, aby si mohla sníst toust a sodovku. Je unavená. Spala pouze tři hodiny. “Uvěříš tomu? Natáčí se daleko a je třeba být nachystaný v sedm ráno,” říká.

Majitelka záviděníhodné postavy. Tato urugujka byla paquitou zpěvačky Xuxa a zabydlela se v Buenos Aires když jí nebylo ani 17. Potom se její obličej objevoval v televizi – tam se stala známou reklamou na tampony – dívka nepřestala pracovat. Ale její život prochází jak spěchem tak klidem. Občas prakticky zmizí.

- Když nejsi v televizi, zdá se, že zmizíš... Nikde tě není vidět.

- Nechci aby mě někdo našel. Mám strach z laciného vystavování se a proto využívám tyto momenty k tomu, abych byla doma s manželem a svými věcmi.

- A jaká je tato domácí Natalia?

- Hodně domácká. Užívám si pobyt na zahradě. Klidně strávím hodiny upravováním keřů nebo řezáním růží. Obtěžuje mě hluk a proto miluji ticho, klid, dívat se na zelenou. To mně nejvíc spojuje se sama sebou.

- Jsi vášnivá zahrádkářka?

- Líbí se mi to. Ráda sázím stromy. Mezi tím, co vypukne a vyroste mohou být roky. Dříve jsem nesnášela čekat, ale postupně jsem se naučila trpělivosti. Květiny, které mám nejraději jsou orchideje. Mám 25 různých druhů.

- Není snadné vypěstovat je.

- Ano, ale já mám tak trochu zelené prsty. Tajemství je v tom, aby člověk věděl, co potřebuje každá květina: slunce nebo stín.

- Co dál se ti líbí?

- (přemýšlí) Nedělat nic je to nehezčí. Trávím hodně času ve svém studiu. To místo mi dává potěšení. Mohu tam být celé hodiny.

- Nepřijde nové album?

- Ano, čtvrté. Je více osobní než ta předchozí. Texty jsem si psala sama a jsou v otevřeném stylu a hodně moderní.

- Dobrá, ale v novele zpíváš znělku a je to song Gildy. Dala ses na cumbiu!

- Neposlouchám cumbiu, ale Gilda je něco speciální. Líbí se mi. Její písně a jednoduchost.

Možná, že v tom se podobají. Natalia také vyzařuje jednoduchost. Už je noc a Oreiro se vrací domů pěšky. V ruce má klíče od domu. V baru ji někteří sledují, jakoby nemohli uvěřit. “Nevím, co si lidé představují, ale přísahám ti, že jsem normální,” říká. Se svým perfektním úsměvem. Jejím charakteristickým znamením