Sos mi Vida

Vítám vás

Návod na stahování Videí

 NÁVOD NA STAHOVÁNÍ Z GIGASIZE.COM

1.

Po kliknutí na odkaz souboru se otevře stránka gigasize.com. Po chvíli se vám ukáže tří místný kod, který napíšete do kolonky vpravo od kodu A POTVRDÍTE

2.

Po napsání kodu a potvrzení vám naběhne časový údaj 35 vteřin (při FREE tedy zdarma registraci na gigasize.com ZDE) naběhne méně.

3.

Potom už stačí kliknout na tlařítko DOWNLOAD a stáhnout soubor klasicky dát ULOŽIT.

UPOZORNĚNÍ

Gigasize.com mám limit na stahování takže pokud přesáhnete cca 120 MB tak musíte delší dobu počkat při registraci na FREE účet je limit na stahování větší a můžete stahovat i 2 soubory najednou.

NÁVOD NA STAHOVÁNÍ Z RAPIDSHARE.DE »

 

Klikněte na odkaz videa které chcete stáhnout, otevře se stránka rapidshare.de Sjeďte dolu a klikněte na tlačítko Free otevře se další stránka opět se sjede dolů a tam se odpočítávají vteřiny po odpočtu se zobrazí třímístný kod který se napíše do kolonky vpravo vedle kodu a potvrdí se a potom vyběhne okno pro klasické stahování souboru.

POZOR !!! - rapidshare.de  má omezená na 1 hodinu připadá vámi stažené soubory o velikosti 30 až 50 MB pokud vyčerpáte za hodinu tento limit tak vám další soubor nepůjde stáhnout a musíte hodinu počkat a pak teprve znova stahovat.

 NÁVOD NA STAHOVÁNÍ Z MEGAUPLOAD.COM

Klikni na odkaz videa které chcete stáhnout, otevře se stránka megaupload.com V pravém horním rohu po otevření stránky bude nápis například  Please wait 35 seconds ... počkáte až tam místo odpočítávajících se vteřin naběhne text Click here to download , po kliknutí se otevře okno pro klasické stažení souboru.

Nejde vám stáhnout žádný soubor ?

1) Pokud vám nejde stáhnout soubor z megaupload.com a píše hlášku Download with premium! potom stahuje mnoho lidí naráz a proto opakujte akci znova.

2) Nebo může nastat další případ že soubor je smazaný a vypíše vám to hlášku This file has expired due to inactivity. To znamená že soubor je smazaný.

INSTALACE SE KTEROU MŮŽETE STAHOVAT KDYKOLIV Z MEGAUPLOAD.COM

Stačí nainstalovat lištu Alexa kterou stáhnete ZDE a po instalaci znova otevřete megaupload ze souborem, který chcete stáhnout a vpravi nahoře zadáte tří místní kod a zmačknete download. Pak se začnou klasicky načítat vteřiny asi kolem 10 vteřiny se objeví reklama kterou zavřete a po odpočtení kliknete na Click here to download A soubor stáhnete.

Upozornění : Lišta Alexa může obsahovat viry které můžou poškodit počítač ale není tomu vždy. (Já osobně mám lištu Alexa asi 3 měsíce a nemám žádný vir takže to není zase tak nebezpečné)

NÁVOD NA STAHOVÁNÍ Z BIGUPLOAD.COM

Klikněte na odkaz videa, které chcete stáhnou, objeví se stránka biguplaod.com, poté v pravém horním rohu se začnou odpočítávat vteřiny. Po odpočtu vteřin se objeví prázdné pole pro zapsání kodu, který se nachází hned vedle kolonky, napravo po zapsání kodu je opět vpravo tlačítko DOWNLOAD které když zmačkněte tak se vám daný soubor stáhne.

POZOR!!

Pokud se vám objeví hláška : Unfortunately, the number of Download Slots for your area are exhausted. Please Bookmark and try again later .... znamená to jediné, server bigupload.com je zaneprázdněný a měli byste stahování opakovat později