Sos mi Vida

Vítám vás

Obsah dílu dopředu

175. díl smv
Nieves uklidňuje Quiqueho. Vysvětluje že si získá někoho lepšího než je Monitu. Nieves mu říká že snad jeho láska někdo je třeba Kimbu. Uvidí ji.
V kanceláři je Faluchovi a Mercedes představen skutečný prezident podniku. Vstoupí Martín s Monitou. Martín vysvětluje že mluvil s akcionáři a že může obnovit podnik. Falucho odejde. Martín slaví s Monitou. Děti si dělají starosti protože nikde neobjevili Coky. Řeknou to Conti ale ta si starosti nedělá. Martín je šťastný. Přijde Miguel a slaví že je podnik obnoven. Alfredo a Monita mu nevěří co říká. Monita říká že budou slavit až navštíví děti později. Conti jde najít děti a nechá Debi pečovat o Coky. Debi ji říká, že si budou hrát na schovávanou ale Coky toho využije a uteče. Do baru přijde José a Laura a Conti je žádá o fotky. Volá Rosa a říká že Coky se vrátila, Conti toho využije vezme fotky a uteče. Quique žádá o radu Alfreda protože je zamilovaný do Kimbu.
Miguel se ptá Mercedes na svatbu. V kanceláři Alfredo radí Quiquemu aby jí napsal dopis.
Kimbu si povídá s Monitou. Monita tomu nemůže uvěřit, že Kimbu má tajného obdivovatele a ukáže ji dopis, přijde Quique a ptá se jí jestli mu něco nechce říct. Monita mu dá instrukce. Quique žádá Alfreda aby napsal nový dopis. Děti přijdou do cirkusu. Nevědí že tam je Monita. Monita je vítá a začíná dělat piruety. Přijde Miguel domů a tam je Falucho. Miguel se zdráhá. Monita pokračuje a dělá víc akrobacie. Děti ji zdraví a Martín je šťastný že ji vidí. Přijde Conti s nožem v ruce a přeřízne provaz Moně. Monita je na židli a přetrhe se provaz a může se pověsit jen za jeden provaz žádá Martína o pomoc.

176 SMV
Monita neví co dělá a Martín ji táhne za lano a podaří se mu to přichytit. Contu vše vidí a utíká ale spadne jí ten nůž. José ji vidí a podezírá ji, pronásleduje ji. Děti nemohou uvěřit tomu co se stalo. José pronásleduje Conti ta odjede v taxiku. Děti jsou si dělají velké starosti že se něco stalo. Martín se uklidnil a Monita nechce podat obvinění. Jdou si všichni dát pizzu.
Mercedes je smutná kvůli Miguelovi. Nemá z ničeho radost. Quique a Alfredo slídí. Contu přiběhne do domu. José tam na ni čeká. Ptá se Rosi na Conti ta ale nic neví. Ta je v posteli a dělá že je nachlazená. José ji to nevěří, ale ona pokračuje v přetvářce. V baráku všichni jí pizzu. Coky žádá aby mohli zůstat přes noc.
Miguel a Falucho se baví co budou dělat. Přijde Conti a oni si myslí že zabila Monitu ale ona se jim svěří že to neudělala. Falucho vymýšlí plán. José přijde za Martínem a říká mu že si myslí že to má na svědomí Conti. Martín ho obviňuje protože to nemůže dokázat.Žádá ho aby nic neříkal Monitě. Děti se oblékají do šat Turky. Martín přijde a říká Monitě že o ni bude pečovat protože ji chtěl někdo zabít a pokusí se o to znovu. Quique žádá Alfréda o pomoc.
Přijde Conti s náhrdelníkem v ruce připravena zabít Monitu. Monita odejde do koupelny a Nieves je znepokojená kvůli Quiquemu. Conti se schová. Kimbu je v baru. Přijde ALfredo a QUique.Monita jde spát a Conti neví jak ji oběsit. Vypukne rvačka s peřinou a začne ji dusit. V tom přijde Martín a zastaví to. Žádá ji aby odešla ale ona chce zabít Monitu. Monita taky chce něco udělat ale Martín ji zastaví. Kimbu sedí blízko Quiqueho a on říká že se tajně zamiloval.
Martín řekne Coni že ji ohlásí. Řekne jí ať promluví se soudkyní o držení dětí. Souhlasí a Martín říká že nechce víc. Monita a Martín oslavují. Říká jí že je majitel a že tam v noci zůstane. Laura je se spolužačkou ve škole když jde po schodišti José a on ji ani nezaregistruje.
V ulici jde José a je tam i Sofie kamarádka Laury, koupila mu dárek. Martín přijde domů a děti ho přijmou s obětím a dají mu pusu. Čeká že přijde Conti. Ona sestoupí ze schodiště s kufry a nechce pomoc.Předtím než odejde řekne že je má všechny moc ráda. Slíbí že promluví se soudkyní. Monita žárlí. Kimbu ji říká že dostala další dopis od tajného ctitele MOnita tomu nemůže tomu uvěřit. Quique žádá Alfreda aby napsal další dopis pro Kimbu.
Mercedes to všechno slyší. Laura snídá a ptá se na Monitu a Martína. Přijde Barbara, sestra Andrey, zesnulé ženy Martína. Když ji Martín uvidí obejme ji a říká že je podobná Andree a pevně ji obejme. Přijde Monita.

177.díl SMV

Monita nemůže uvěřit tomu, co vidí – Barbara se objímá s Martínem – začne žárlit a představí se.Když Martín řekne, že je to jeho švagrová, Moni se trochu uklidní. Je to dvojče jeho zesnulé manželky Andrey.
Monitě se Barbara ani trochu nelíbí. Přerušuje ji a nenechá ji mluvit, mluví jen o sobě a Martínovi. Rosa, když ji vidí, lekne se, že je to Andrea.
Volá Alfredo a řekne, že se Kimberly dozvěděla o těch dopisech a vyhrožovala Quiquemu nožem. Martín se rozjede do firmy a Monita jede s ním.
Monita odchytí Quiqueho, aby si spolu promluvili. On jí řekne, že je to všechno její chyba, protože ho nechala. Ona mu řekne, že ho má pořád ráda, a chce mu dát pusu – on jí dá pusu na pusu a ona mu dá facku.
Přijde Contu a řekne Martínovi, že mluvila se soudkyní. Jediné možné řešení je, že budou předstírat, že spolu pořád jsou. Varuje ho, že neví, co by se stalo, kdyby se soudkyně dozvěděla, že se rozešli.
Objeví se Alfredo, že ho Kimbu kousla do ucha, a oni tomu nemohou uvěřit. Martín má schůzku s vezme s sebou Monitu, ale i Kimberly, aby zase neudělala nějakou pohromu.
José jde do baráku pro nějaké Martínovy zapomenuté věci a potká se s Turcou, která se vrátila ze Španělska.
Martín je v automobilových stájích a žádá Monitu, aby se chovaly s Kimberly slušně a nic tam nevyvedly. Pak Monita vidí otevřené dveře, zavře je a bouchá na pilota. Objeví se nějaký muž a ptá se po Martínovi – je to firemní pilot.
Martín mluví s Monitou – ona říká, že se jí Barbara nelíbí a že se jí na ní něco nezdá. Martín se kvůli tomu na ni naštve.
Turca mluví s Josém, řekne mu, že se chce naplno věnovat práci, konečně jí dobře platí. José přemýšlí.
Moni řekne Kimberly, aby se převlékla za závodníka. Martín se to dozví a nemůže tomu uvěřit.
Holky vypráví Barbaře o Martínovi. Coqui říká, že chtějí, aby se oženil. Přijde Rosa, odvede je a hodí po Barbaře naštvaný výraz.
Contu je v baru a přijde za ní Quique. Už je volný a ona také, takže už jim nestojí nic v cestě. Ona ale řekne, že už je to minulost a že nechce, aby i s ním někdo viděl.
Jsou závody a Martín to chce zastavit, ale manažer o tom nic neví. Kimbu nakonec vyhraje, všichni slaví a Martín omdlí.
Poté, co přijdou do kanceláře Martín vyčítá Monitě, že se nemůže takhle chovat. Ona se znovu zmíní o Barbaře, jemu to vadí, Mona se naštve a odchází.
Contu přijde domů a když vidí Barbaru, myslí si, že je to Andrein duch, a lekne se. Ona má na sobě bikiny a šortky a Conty se jí ptá, co tam dělá takhle oblečená.
Monita vejde k sobě do pokoje a tam už na ni čeká mumie. Je jí to divné, protože Conty vypadá, že přišla v míru. Poví jí to o Barbaře. Že vypadá stejně jako Andrea a že Martín byl do Andrey šíleně zamilovaný – tudíž je tu pro ně obě velké nebezpečí, a požádá Monitu o pomoc.
Martín se převléká, vstoupí Barbara. Mluví spolu o Andree. On jí řekne, že je téměř stejná jako Andrea. Ona mu řekne, že se jí stýskalo, a začne ho líbat…

178.díl SMV

Barbara se lekne a omlouvá se, že ho políbila. Martín jí, řekne, ať si s tím nědělá starosti. Ona mu řekne, že ho měla ráda. On odpoví, že ji měl taky vždycky rád, jako sestru Andrey. Ona ho chce znovu políbit, ale Martín jí řekne, že je zamilovaný do Monity. Barbara je tím trochu zaskočená, ale nechce to na sobě nechat znát. Martín se jí ptá, jestli se něco stalo. Ona odpoví, že ne, že Monitu sice viděla jen chvilinku, ale že jí přijde úžasná. Martín souhlasí, říká, že je to báječná žena. Barbara pak řekne, že je ráda, že je s Monitou a ať jsou šťastní.
Contu říká Monitě, že Andrea byla velkou láskou Martínova života a proti tomu nemůžou bojovat. Monita ji už dál nechce poslouchat, tak ji požádá, aby odešla. Ta jí odpoví, že si myslela, že je trochu inteligentnější, ale vidí, že se spletla.
Barbara řekne Martínovi, že má lístky na operu, tak jestli by nechtěl jít. On řekne, že ano, že jen řekne Monitě.
Contu přijde domů a je rozhodnuta zničit Martínovi a Monitě život. Má také lístky na operu a pozve i Deby.
Přijde Rosa a řekne Martínovi, že udělala veřeři, tak aby pozval Monitu. On jí řekne, že jsou pohádaní.
José vypráví Martínovi, že viděl Turcu, jak se líbá s nějakým chlapem. Zrovna volá Monita a zároveň přichází i Barbara. Když ji Monita uslyší v telefonu, naštve se na Martína.
Monita je smutná kvůli Martínovi. Přijde za ní Turca a nechce se jí věřit, že se pohádali. Nakonec se jí podaří přesvědčit Monitu, aby šla za Martínem domů a dala mu pusu.
Martín je u sebe v pokoji a je smutný. Barbara zaklepe na dveře, už je připravená, že půjdou na tu operu.
Cony je s Deby v lóži a Deby zase vykládá nějaké hlouposti a Cony je z toho otrávená. Pak se rozhlíží dalekohledem a zahlédne Martína v jiné lóži.
V hale je Laura s Coqui, přijde Monita, hledá Martína. Ony jí zalžou, že odešel. Poradila jim to Rosa, protože nechtěla, aby na tom s Monitou byli pak ještě hůř. Jenže v té chvíli zrovna volá Monitě Constanza a ptá se, jestli ví, kde je Martín. Řekne jí, že je v opeře a že ho zrovna vidí, jak se líbá s Barbarou. Monita z toho šílí.
Monita vejde do lóže se Martínem a shodí Barbaru na zem. Contu slaví a říká si: „Miluju tě Monooo.“
Martín žádá Monitu, aby se chovala slušně. Ona mu nadává, proč navedl holky, aby jí lhaly, a on to nechápe.
Turca chce mluvít s Josém, on ji pozve dál.
Monita je stále naštvaná na Martína, Barbara se zvedne, že půjde na záchod. Zůstanou sami, Monita se o tom chce promluvit, ale Martín ne. Monita odejde.
Barbara se vrátí a ptá se Martína, jestli si je jistý, že je Monita láskou jeho života. On jí odpoví, že tím se je jistý.
Monita jde do tělocvičny a vše vypráví Turce. Martín chce vědět, kdo Monitě lhal. Rosa si to dává za vinu. Coqui se přizná, že řekla Barbaře, kde najde Monitu.
Barbara přichází do tělocvičny. Když ji Monita uvidí, ptá se, co tam dělá. Ona jí řekne, že to ví. Moni ji vyzve na souboj a podá jí rukavice. Obě jsou v ringu, přibíhá Martín a Barbara zrovna dá Monitě kopanec (ránu). Martín tomu nemůže uvěřit…

179.díl SMV

Martín se snaží od sebe Monitu s Barbarou odtrhnout. Ony ho ale odstrčí a pokračují v načatém zápasu.
Martín se pak nabídne, že bude Monitě dělat trenéra. Pak společně trénují, přijde Quique a když je vidí, může se z toho zbláznit. Řekne Martínovi, že nemůže být manažer, a kdyby jím chtěl být, tak si to musí zaplatit. Monitě to vadí, protože ona není žádná věc. Ale Quique na penězích trvá, pokud chce být Martín trenérem Monity.
Monita pak o tom mluví s Martínem. Nechce Quiquemu ublížit, protože boxerkou je díky jemu.
Barbara chce, aby jí s Monitou někdo domluvil zápas. Že se nevrátí do USA, aniž by se s ní utkala.
Monita říká Martínovi, že se necítí dobře, když je tam Barbara, že není jako ona. Ale Martín jí řekne, že miluje jenom ji a jestli chce, že jí to bude opakovat pořád. Pak se jí zeptá: „Chceš si mě vzít?“ a Monita tomu nemůže uvěřit.
Alfredo připomíná Martínovi, že zítra má jednání ohledně opatrovnictví dětí. Martín mluví s Constanzou a prosí ji, aby před soudkyní nedělala žádné scény, a jestli je připravená přenechat mu opatrovnictví dětí. Ona odpoví, že si to musí promyslet a že jediná podmínka je, aby se tam neobjevila Monita. Barbara všechno slyší. Constu říká, že v domě nechce žádné opice ani kočky. Martín tedy jde za Monitou, aby raději nechodila k němu domů, ale Barbara ho přesvědčí, že bude lepší, když se o tom Monita nic nedozví.
Martín má zlý sen – vzbudí se a po své levici má Barbaru, která mu dá polibek. Lekne se, otočí se doprava – tam je zase Constanza a taky ho políbí. Najednou se rozrazí dveře a tam stojí Monita v boxerském oblečení. Martín jí to chce vysvětlit, ale ji to nezajímá. Martín se pak octne v ringu a v každém rohu stojí jedna Monita a chystá se ho udeřit. Když od každé z nich dostane ránu a skácí se k zemi, s výkřikem se probudí.
Barbara přichází za Monitou a zve ji na procházku, Turce se to ani trochu nelíbí. Moni se omlouvá, ale Barbara jí řekne, že dnes je u Martína doma Constanza – Monita z toho šílí.
Do Martínova domu přijde asistentka soudkyně a Conty mluví o Martínovi a dětech jen v kladech. Že i když žijí odděleně, stejně se respektují a mají se rádi, pak ho políbí. Přijde Monita a nadává, že si s ní Martín jenom hraje a že se nikdy Constanzy nezbaví...

180.díl SMV

Monita dál pokračuje. Vyčítá Martínovi, že nikdy nebudou moci být spolu kvůli mumii. Martín se ji snaží uklidnit, ale ona je naštvaná, nechce ho poslouchat. Nakonec se obrací na asistentku a ptá se, kdo je. Martín se s ní snaží promluvit, ale marně. Asistentka odchází, Constu se rozzlobeně ptá Martína, proč nechal vůbec Monitu vstoupit. Martín se ptá, proč si před ní vymýšlí takové věci.
Pak přijde Rosa a ptá se Martína, jestli poběží ten maratón pro charitu, ptá se taky Cony, jestli zůstane doma.
Mercedes požádá Monitu, jestli by v maratónu nemohla reprezentovat holky z administrace. Barbara se dozví to o Monitě a řekne Martínovi, že možná to pro něj není ta pravá žena. A ať si to rozmyslí, že na prvním místě jsou děti... Martín přemýšlí...
Constu vypráví Faluchovi a Miguelovi o maratónu, že je to báječná příležitost, jak znovu získat Martína. Contu plánuje, že nějak musí zařídit, aby vyhrála ona a Martín.
Martín přijde za Monitou, ona si myslí, že je na ni stále naštvaný. Poví jí o dětech. Zkouší jí říct, aby se trochu změnila, aby mohli být spolu. Moni se naštve, protože ji nechce takovou, jaká je. Chce po ní, aby se změnila, ale on sám se nezmění.
Před začátkem maratónu spolu Martín a Monita mluví, přijde Conty a Martín se ptá, co tam dělá. Ona řekne, že se nakonec rozhodla, že poběží také. Conty pak potká dva policisty – je to Miguel a Falucho, kteří se chystají jí pomoct vyhrát. Je závod, Monita je s Martínem a znovu se tam objeví Constanza, také přichází Quique a oni tomu nemohou uvěřit.
Během závodu spolu Martín a Monita mluví, ale ona je ještě pořád napůl naštvaná.
Monita je v čele závodu a Miguel s Faluchem otočí směrovku, takže ona odbočí špatným směrem. Když přibíhá zbytek závodníků, vrátí směrovku na původní místo. Monitě to po chvilce přijde zvláštní, že ji nikdo nedobíhá, že běží tak sama. Zeptá se tedy dvou policistů a oni jí poradí, kudy dál. Jí se to nezdá a pak jí dojde, že to byl Miguel a Falucho.
Quiquemu nějaký muž prozradí zkratku. Rolando doběhne Martína a říká, že ho porazí.
Je poslední úsek závodu a soupeří spolu Martín s Rolandem. Vyhrává Martín. Ve skutečnosti ale ne, protože před ním ještě přiběhl Quique, který přichází s pohárem a diplomem pro vítěze.
Přibíhají ženy – běží Constanza, která vypadá, že doběhne do cíle jako první, ale najednou se kdesi vynoří Monita a rychle se k ní přibližuje...a nakonec vyhrává. Uvidí Martína a přede všemi se začnou líbat...

181 díl smv
Monita oslavuje jako bláznivá a políbí Martína přede všemi. Quique taky oslavuje že přiběhl první ale nikdo mu nemůže věřit. Conti políbí Rollanda. Přijdou do baráku a Quique moc spokojený. Martín nemůže tomu uvěřit ale říká že byl kapitán Blesk přiběhl první. Přijdou 3 podřízení a říkají Quiquemu že vyhrál podvodem a že má dát pohár Martínovi. Monita žádá Martína oslavoval. Mercedes a Kimbu oslavují protože si na Alfréda dávají pozor. Baví se o tom venku. Alfredo je štastný protože slyšel ty pomluvy. Monita slibuje Martínovi že se bude chovat lépe že nechce dělat škodu jako Conti.
José a Laura si povídají že Turca ví všechno co se stalo s Anabellou že se cítí provinilý proto nemůže být šťastný. Josému není dobře. Turca si povídá o Josém. Monita ji říká že je to lepší a půjdou ho sledovat. Jestli ji miluje, vrátí se a budou spolu. Za Martínem přijde Contu. Stěžuje si na chování a je mrzutá říká že je rozděluje když je pořád s Monitou. On si to nemyslí a ona vyhrožuje. Říká že ho miluje. Martín se zvedne a ona si představuje jak se k ní naklání. Monita je v tělocvičně a Quique nepřijde. Není mu dobře přijde opilý. Conti povídá Faluchovi že má plán. Turca dělá fotky.
Falucho nemůže uvěřit. Ona nenabídne peníze. Plan je že budou dělat že jsou zamilovaní, aby Martín žárlil. Říká ji že neví, ale ona říká že to zkusí. Přijde Martín a Monita, která je naštvaná na Quiqueho. Nechce aby byl její manager. Zůstanou sami. Quiquemu je moc špatně. Martín mu nabídne že bude Moničin trenér. Quique chce 50 000 dolarů. Martín to dá na splátky. Žádá ho aby nic neříkal Monitě. Monita je šťastná že je Martín její nový renér. Turca pokračuje s fotkami. Přijde José a chce si promluvit. Mercedes nechce být další noc s Alfredem. Nabídne to Kimbu a Debi.
José jde za Turcou a řekne jí že je mezi nimi konec. Martín trénuje Monita. Falucho není moc jistý protože neumí moc dobře líbat. Conti ho to chce naučit. Dají si pusu. Je šťastný protože je s ženou která nechce za to platit. Ona mu dává lekce.Turca dokončí fotky. Kimbu a Debi ji čekají u fotografa. Conti a Falucho pokračují v líbání ale přijde Quique. Martín povídá Alfredovi jak se měl s Monitou. Alfredo říká že až se Mona dozví přijde a uškrtí Martína. Za Monou přijde Conti. Kimbu a Debi si vzali dvě fotky Turcy. Jsou veselé Turca tomu nemůže uvěřit. José a Anabella jsou na náměstí když přijede policie a zadrží je. Do kanceláře přijde Monita a zuří protože se dozvěděla že Martín si ji koupil od Quiqueho.


182: brzy přidám

182 DÍL SMV
Martín se jí to pokouší vysvětlit, ale Monita je na něj naštvaná. Říká že dává přednost když by neměl peníze ale byl chudý. Policie kontroluje Josého a Anabell. Mercedes je jako blázen když najde věci. Přijdou Kimbu a Debi vykládají ji o pornografických fotkách. Po ulici jde José a Anabell, běží a ztratí se policii.
Monita si na tu bolavou ruku dává led. Turce jí říká že by to měla říct Martínovi. Ona nechce a tak ji Turca přesvědčuje aby šla k lékaři. Monita má strach. Martín pokárá Josého protože vždycky dělá problémy. Říká že jen chtěl pomoct Anabelle.
Martín je s Barbarou, přijde tam Laura. Doktor říká Monitě ať rukou zahýbe jí to moc bolí. Žádá ho prohlídku, protože se chce vrátit k boxu. Monita nemůže uvěřit. Turca říká že musí říct Martínovi pravdu ale ona že má důležitý zápas. Na náměstí je Martín s Barbarou.
Conti se ptá Miguela na Falucha. Povídá o plánu a říká že jako na Falucha žárlí, nabídne ji dělat snoubence a políbí se. Přijde Quique a je naštvaný když je uvidí spolu. Monita vzpomíná na okamžiky s Martínem. Volá z domu Coky povídá že Martín je s Barbarou.Quique vzdychá protože Monita s ním nechce být.
Anabell se rozloučí s Josém polibkem.
Martín se baví s Barbarou o Josém. Když přijde Monita a žárlí a vyrušuje. Barbara přijde k Monitě přeruší ji a řekne jí že se nemusí znepokojovat že nic neudělá. Podají si ruce a Monita povídá že jí to bolí. Tak jí dá telefon na doktora, Barbary kamaráda.
José se vrátí k Turce. Říká jí že skončil s Anabell a políbí ji, pak spolu odchází na pizzu. Barbara říká Martínovi že je vše v pořádku. Říká mu o něco o Monitě ale Martín je zamyšlený. Monita jde za lékařem. Martín ji sleduje. Conti říká Quiquemu že se s ním cítí dobře. Monita přijde k doktorovi na kliniku, pak s ním nastoupí do auta. Martín ji vidí a nemůže tomu uvěřit.


183.díl SMV

Martín vidí Monitu, jak nasedá do auta a nemůže tomu uvěřit. Pak všechno vypráví Alfredovi. Ten se ho ptá, jestli si je jistý, že mu lhala. Martín se s ní radši nechce potkat ani s ní mluvit. Monita odchází od doktora a Barbara ji sleduje. Pak jí Moni poví, že jí řekl, že její zranění není tak vážné.
Alfredo říká Mercedes, aby ho upozornila, až přijde Monita, protože se s ní Martín nechce potkat. V tom zrovna přijde a oni jí oba řeknou, že tam Martín není.
Pak ho je ale slyšet, jak s někým telefonuje, a Monitě dojde, že s ní nechce mluvit. Odmítá mu uvařit kafe.
Martín si povídá s Barbarou a říká jí, že si je jistý, že má Monita milence. Ona se směje, pak mluví s doktorem a ptá se, proč Monitě lhal ohledně její diagnózy…
Alfredo říká Martínovi, že může v klidu jít, že Monita něco dělá. On otevře dveře od výtahu a tam stojí Monita. Ptá se ho, proč před ní utíká. On jí řekne, že ji viděl s nějakým chlápkem.
Ona tomu nemůže uvěřit a ptá se ho, jestli ji pronásleduje. On se jí ptá, proč mu lhala. Ona se naštve a řekne, že s ním spala.
Moni přijde domů a vypráví Turce, že se znova s Martínem pohádali. Ona se pro ně rozhodne něco udělat a jde k Martínovi domů. Řekne Martínovi, že Monita se setkala s doktorem, kterého jí doporučila Barbara. Ta zrovna přijde a všechno popře. Martín Turce nevěří. Coqui všechno slyšela.
Coqui s Laurou vymýšlejí plán, jak dát znovu dohromady Monitu a Martína. Přijde Deby, že jim pomůže – napadne ji, že by Falucho mohl imitovat jejich hlasy a domluvit setkání. Holky nakonec souhlasí.
Falucho volá Martínovi a domluví si setkání v baru. Potom zavolá to samé Monitě. Deby mu ale za to musí zaplatit, že se s ním vyspí.
Monita poví Turce o plánované schůzce s Martínem a ta jí vystrojí jako princeznu.
Martín čeká u stolu a zrovna vchází Monita. On je z ní ohromený. Sednou si a jsou k sobě moc milí.
On jí řekne, že se jí chce omluvit, že je moc rád, že mu zavolala. Ona ale řekne, že mu nevolala…On řekne, ať mu nelže, chvíli se dohadují a nakonec to zase skončí hádkou...

184.díl SMV

Martín a Monita se pohádají a oba dva odchází z restaurace. Martín přijde celý smutný domů a Coqui vidí, že je to kvůli Monitě. Přijde Constu a řekne, že zítra mají jít za soudkyní. José přijde za Turcou a řekne, že je to žena jeho života.
Nieves řekne Quiquemu, že jestli se Monita dozví, že se dál stýká s Constanzou, její největší nepřítelkyní, tak poteče krev.
José se líbá s Turcou, ona mu řekne, že zítra odjíždí do Španělska dotočit ten film.
Pak to jde říct i Monitě. Ta je z toho smutná, že její nejlepoší kamarádka zase odjíždí. Stále ji bolí ruka a Turca řekne, že tomu doktorovi od Barbary nevěří.
Rosa nadává holkám, že podvedly Martína a Monitu. Laura jí pak poví pravdu o tom jejich plánu, Martín všechno slyší.
Monita u sebe v pokoji trénuje. Stále ji bolí ruka. Boxuje, v tom přichází Martín a dotkne se jí – ona se lekne, dá mu omylem pěstí a on se skácí k zemi. Monita se mu omlouvá, on jí taky. Řekne jí, že ta schůzka v baru byl plán holek, a oba se usmíří.
Martín mluví s Constanzou než půjdou k soudkyni. Připomíná jí, ať nedělá problémy a nezatahuje do toho děti.
Když odchází od soudu, Cony je šťastná, protože všechno šlo dobře. Řekne Martínovi, že jestli chce, aby šlo všechno dobře, ať už se nikdy nezmiňuje o Monitě. V tom přichází Mona a chytne ji pod krkem, protože se dozvěděla, jak špatně zacházela s Kimberly, když pro ni dělala služebnou. Martín se snaží Conty uklidnit, ta má zablokovaný krk. Martín jí řekne, že miluje Monitu a ne ji. Ona se naštve a odchází a varuje ho, že neví, čeho je schopna zhrzená žena.
Monita odchází od doktora, ten jí dal nějaké léky proti bolesti. On pak mluví s Barbarou a řekne, že ta Monitina ruka nevypadá dobře.
Monita jde do koupelny, přichází Constanza a dá jí do pití jed. Pak se potichu vytratí, Monita se napije toho džusu.
V baru sedí doktor, co ošetřoval Monitu, a ptá se Barbary, proč Monitě tak ubližuje. A jestli to dělá kvůli Martínovi. Ona mu odpoví, ať se do toho neplete. Turca to slyší.
Monitě je špatně, bolí ji břicho a svíjí se na podlaze. Pokouší se dosáhnout na telefon, ale nemůže.
Martín říká Alfredovi, že s Monitou něco není v pořádku. Pak se jí pokouší dovolat, ale ona to nezvedá

185.díl SMV

Tento díl na arg.fóru SMV nebyl, tak ho musela překládat z videa. Rolling Eyes

Martín už to chce položit, Monita to na poslední chvíli zvedne.
„Martíne…“
„Monito…?“
„Pomoz mi…“ vydechne a položí telefon.
Martín se vyděsí a jede za ní.
Kimberly a Nieves jdou z nákupu, Kimbu jde k Moně do pokoje a najde ji na zemi v bezvědomí. Volá na Nieves, ať zavolá sanitku.
Quique sedí u Monitiny postele a dělá hysterické scény. Monitě je špatně, svíjí se na posteli a drží se za břicho. Martín rozrazí dveře. Monita naříká, že ji moc bolí břicho. Martín ji vezme do náruče, uklidňuje ji, že je u ní a že ji odveze k doktorovi.
Když se vrátí, Martín žádá Quiqueho, aby zrušil zápas s Vizcachou. Monita nechce. Martín jí říká, že před chvílí málem umřela. Ona mu odpoví, že jediné, co potřebuje, je odpočinek, ať jí důvěřuje.
Martín pak Monitu ukládá do postele.
„Už je ti lepší?“
„Jo…“¨
„Jo…“
„Děkuju…“
„Nechceš trošku vody?“
„Ne…jen bych chtěla vědět, kdo mě chtěl zabít…“
„Jo, já taky…Já…jsem přemýšlel, Monito…a…nemohl to být někdo, kdo nechce, abys boxovala?“
„Ty už s tím taky začínáš?“
„Ne, ne…myslel jsem, jestli třeba Vizcacha…“
„Ne…Vizcacha mě nechce zabít…“
„No jo…ale pamatuješ, jak ti v tělocvičně vyhrožovala…“
„To jo…ale to mě jen tak provokovala…chce si to rozdat v ringu…ne takhle…“
„Hm…tak už mě nenapadá nikdo, kdo by to mohl udělat…“
„Jseš jsi jistej, že tě nikdo nenapadá?“
Nieves věší prádlo, vtom na ni zezadu skočí maskovaný Falucho v kukle. Ona křičí o pomoc. Přiběhne tam Martín s Monitou. Moni se ptá Martína, jestli má volat o pomoc. Martín jí to potvrdí, přiběhne Quique a pár dalších lidí. Kimberly začne střílet a všichni křičí. Martín jí pistoli vezme. Ninja zatím zdrhne. Nieves pak přizná, že odpoledne viděla Constanzu v baráku, potichu se pak kradla ven. Monita, když to slyší, křičí, že ji zabije, Martín běží za ní.
Cony se ptá, proč chtěl Falucho zabít Nieves. On jí pak prozradí, že tam viděl Monitu. Cony nadává, že je snad nesmrtelná. Pak přijde Deby a říká, že dole potkala policii-ptali se po Constanze. Ta se pak rozhodne utéct s Faluchem.
Laura a José se baví s Barbarou. Ona chce volat Martínovi, ale oni jí poradí, ať to radši nedělá, že se stará o Monitu a ať je neruší. Barbara jde nahoru spát. José vezme ze stolu její kabelku a prohledává ji, požádá Lauru, aby hlídala, kdyby šla náhodou dolů. Ta odmítne a odejde. Barbara se vrací a načapá Josého. Ptá se ho, co dělá s její kabelkou.


Dál bohužel nevim, jak to bude, protože jsem měla stažený jen dvě části, třetí ne a už to nestihnu...
Akorát vím, že to končí, jak za Martínem přijde policie a myslí si, že to byl on, kdo se pokusil zabít Monitu...

_________________

186.díl SMV

Na fóru obsah tohoto dílu nebyl

Tak aspoň ve zkratce:
Martína budou vyslýchat a pak ho zavřou. Na návštěvu za ním přijde Barbara, Monita pak taky a vidí je spolu. Samozřejmě začne žárlit a Barbara raději odejde. Moni se tedy uklidní, mluví s Martínem, snaží se ho uklidnit, že ho určitě brzy pustí, protože nic neudělal.
Pak jsou oba u komisaře, který jim řekne, že obdržel nový důkaz. Pustí jim nahrávku Martínova hlasu, jak se domlouvá (asi s Faluchem) ohledně toho jedu pro Monitu. Ani jeden tomu nemůže uvěřit. Martín se snaží komisaře přesvědčit, že je
nevinný a Monita ho podporuje. Ale komisař je neoblomný. Nakonec zavřou i Alfreda. Baví se s Martínem ve vězení, jsou ji jisti, že je to plán Miguela a Falucha. Martín řekne, že je Monita odtamtud určitě dostane...

187.díl bohužel není k dispozici...

188.díl SMV

Martín s Monitou nemůžou uvěřit, že vidí Barbaru. Quique poví Martínovi o doktorovi a o tom, že Monitu bolí ruka. Martín chce vědět, co se děje, ale Monita jde do ringu.
Martín přistoupí k Barbaře a ptá se, co to dělá. Ona mu řekne, že udělá i nemožné, aby s ním mohla být.
Je zápas. Monita je na dobré cestě, aby vyhrála. Podaří se jí Barbaru srazit k zemi. Ránu jí ale dala tou bolavou rukou. Vypadá to, že Moni vyhrála, ale Barbara vstává a zápas pokračuje. V přestávce Martín Moně radí, aby zápas vzdala, ale ona chce pokračovat. Barbaře se začalo dařit a dává Monitě jednu ránu za druhou. Martín neví, co dělat. Barbara ji dál mlátí, Monita klesne poražená k zemi. Martín hodí do ringu ručník a Moni spadne na něj… Barbara vyhrává, dají jí pás a Martín utěšuje Monitu.
Pak spolu jdou do baráku. Monitu všechno bolí, on ji utěšuje. Ona má strach, co bude dál. Pak se políbí. Najednou Martínovi zvoní telefon, povědí mu o Josém a jeho incidentu s Constanzou, Martín odchází domů. Doma se Josému omlouvá, že měl o Barbaře pravdu a on ho neposlouchal. José mu řekne, že si je jistý, že Constanza něco tají.
Martín si povídá s Laurou a Coqui, přijde Barbara. Martín jí nadává, jak si vůbec dovoluje přijít do jeho domu. Vyhodí ji a ať se už nikdy nevrací. Ona mu řekne, že Andrea ji od něj
oddělila a že Monitě už to nedovolí. Martín jí vyhrožuje, že jestli něco Monitě udělá, bude litovat.
Conty pozve Barbaru, aby bydlela u ní. Martín se baví v kanceláři s Alfredem. Pomalu se otevírají dveře a vchází Monita a brečí. Martín se lekne, co se jí stalo. Ona mu s pláčem poví, že má zničenou rukou a že už nebude moct nikdy boxovat. On se jí snaží utěšit, slíbí jí, že jí sjedná schůzku s nejlepším specialistou v zemi.
Vrátí se od doktora. Nieves tam má zrovna nějakou léčitelku. Vezme Monitinu zraněnou ruku a řekne, že se jí to zdá vážné.
Barbara se potká s Faluchem a dlouze se na sebe zadívají.
Martín je s Monitou, objeví se Pochi – sestra, dvojče Quiqueho. Oba si myslí, že je to Quique, ale ten zrovna vyjde z bytu a nemůže uvěřit tomu, co vidí…


 V rychlosti a stručně co bude zítra 189 díl
Kike se nemůže vzpamatovat z toho , že má sestru Samantu-říká si Poči (snad je to tak).
Debi bude kamarádit z Poči.
Martín sjedná Monitě operaci s nejlepším chirurgem , ale o operaci se dozvěděla Coni a s Barbarou a Faluchem v nemocnici přepadnou a svážou lékaře co mají operaci provádět, převlíknou se za ně a chtějí na sále Monitu rozřezat. Sad

 190 díl
Monita už zaspala. Martín odejde na chodbu. Vstoupí Contu, Barbara a Falucho a chtějí j zabít. Falucho se ptá na pořadí řezání Moni. Martín uvidí za dveřmi 3 doktory. Jde tam chránit Monu..Falucho říká ať se uklidní že můžou začít řezat. Když v tom vstoupí Martín ale oni uniknou.
Debi vidí Pochi s Rolandem, říká že pro něj má ty peníze. Mercedes si povídá s Alfredem a Miguelem že nemůže být s žádným z nich. Žádá je o čas, že se nesmí mezi sebou o ni prát. Přijde Quique úplně opilý a je dotěrný na Nievers protože dává přednost své dceři.
Monita je v posteli a Coky ji probudí kreslí obrázek kde je oblečená jako nevěsta. Martín říká že neodejde a zůstane s ní navždy. Říká že ho miluje. Debi pokračuje v dotírání s Rolandem. Falucho, Conti a Barbara diskutují jak to špatně dopadlo.
Ponci je smutná protože slyšela jak ji Rolando oklamal. Přijde Kimbu a říká ji že musí do práce a že ji může s jejími problémy pomoci. Monita sní. Falucho s nožem ji chce zabít. Přijde ze sálu a když se otevřou dveře Martín se líbá s Barbarou. Křičí a utíká. Pokračuje pak je Martín s Conti v posteli. Sestoupí schodiště a tam jsou všechna děvčata Kimbu, Mercedes, COntu, Barbara, i Ponchi. Mona zakřičí nééééé.
Probudí se. Martín ji utěšuje a říká ji že měla neklidné spaní. Ptá se ho jestli ji bude věrný celý život- Martín žádá Rosu aby je nechala samotné. Alfredo donese Mercedes květiny na mír a na počest toho že ji dává čas na rozmyšlenou. Monita je zamyšlená nad svým snem.
Kimbu je v práci s Pochi a přijde Mercedes a myslí si že to je Quique. Monita odejde do koupelny a potká Quiqueho, který je špatný kvůli Pochi. Ta přinese Alfredovi café. Nemůže uvěřit svým očím. Falucho snídá s Barbarou. Myslí že ho oklame až všechno udělá.
Martín mluví s velvyslankyní, přijde Monita a je moc žárlivá, a zmaří Martínovi obchod. Barbara žádá Falucha aby si ji usmířil musí zabít Monu. Pochi přijde k Miguelovi do kanceláře. Začnou se líbat když přijde Alfredo s Mercedes. Martín říká Moně že je paranoidní. Ona říká že ji dává důvod, protože mluvila s Rosou. Martín ji požádá o ruku a začnou se líbat. Otevřou se dveře a tam je COnti a fotí je. Říká že bude mít důkaz o cizoložství a proto mu odeberou děti.

 191 SMV
Conti oslavuje protože může provokovat Monitu, ona ji chce zmlátit, ale Martín a Conti si jdou v klidu promluvit. Je velmi znepokojený na téma o dětech. Mercedes nemůže uvěřit že viděla Miguel a Pochi. Zlobí se. Miguel podezřívá Alfreda. Barbara žádá o vlastnoruční zabití Mony.
Conti říká Martínovi že musí vybrat děti nebo Monita. Říká že nemůže že si musí promluvit. Martín ji žádá že si s ní musí promluvit o rozvodu. Pochi je zničená, protože s ní všichni zacházejí špatně. Mercedes musí něco říct Alfredovi. José si dělá starosti protože se neučil a zítra má zkoušku. Žádá o pomoc Tonyho. Navrhuje mu aby se učil s ním.Monita přijde do baráku. Povídá si s Quiquem.
Rosa říká Martínovi že bude líp a jde si promluvit s Monou. Quique je s Nieves. Říká mu že si nechce volit mezi ním a jeho sestrou. Monita spí. Přijde Barbara chytí ji rukama že jí to zabolí. Obě se začnou prát když přijde Martín a zastaví je. Barbara odchází. Falucho s Barbarou vymýšlejí plán. Říká mu že důkazem jeho lásky je zabití Monity.
Tony a José se učí. Přijde Martín a říká že mu v těch zkouškách důvěřuje, že to zvládne. Falucho udělá jakoukoli věc aby zabil Monu, přijde Debi a vše slyší, ale chytnou ji a zadrží.
José neví co má dělat. Monita jde po ulici. Falucho a Barbara na ni namíří zbraň. Když mají namířeno objeví se tam Martín a chytne ji. Barbara žádá aby odhodil Monitu,

192.díl SMV

Martín a Monita se obejmou. Barbara je zoufalá, chce po Faluchovi, aby stejně vystřelil. On tedy vystřelí, ale Moni s Martínem se líbají jakoby nic. Barbara je naštvaná, že se netrefil a přikáže mu, aby ji hned zabil. Když už se chystá to udělat, zvoní Martínovi telefon, dozví se to o Josém a společně s Monitou rychle odjíždějí.
Quique si myslí, že Monitu zabili a šílí z toho.
Martín se dozví to o Tonym, Josém a jeho zkoušce. Monita jim nadává. Martín se bojí, protože by to mohlo ovlivnit jeho opatrovnictví.
Quique přijde do Martínova domu hledat tělo Monity. Rosa nic nechápe. Přijde Contu a odvede ho do kuchyně. Rosa jde za Martínem a Monitou. Ti pak Quiqueho hledají, ale nenajdou ho.
Martín má pracovní schůzku na nějaké lodi a bere s sebou i Monitu. Quique se v kuchyni ptá Constanzy, co je s Monitou. Ta mu potvrdí, že se jí nic nestalo, že je živá, a ať ji nezamotává do problémů. Pak se spolu začnou líbat a vejde Rosa. Dělají jakoby nic a odejdou.
Monita s Martínem nastoupí na loď a Moni je z toho hotová. Připadá si jako na Titanicu a zpívá My heart will go on na celé kolo. Martín ji zabrzdí, ať nedělá ostudu, protože k nim zrovna přichází velvyslanec.
Barbara nadává Faluchovi, že to všechno zkazil. Přijde Cony a řekne jim, že měli špatný plán. Barbara se naštve, chytí ji pod krkem a přimáčkne na zeď.
Nieves si čte dopis od Pochi. Nadává Quiquemu, že odešla kvůli němu.
Na lodi: velvyslanec se představí Monitě a moc se mu líbí. Nabídnou jí, aby pokřtila loď. Ona nadšeně souhlasí, a zrovna když se chystá rozbít láhev o loď, rozpřáhne se a omylem s ní praští velvyslance do hlavy. Martín se zlobí, ptá se Mony, jak to dělá, že vždycky něco provede. Pak ji požádá, ať na něj v klidu počká, než si s velvyslancem promluví.
Barbara s Faluchem přemýšlí o novém plánu, Falucho jí mezitím žehlí prádlo.
Quique se přestrojí za Pochi a Nieves si myslí, že se vrátila a je šťastná. Barbaru s Faluchem napadne, že dají k Martínovi a Monitě kamery, aby viděli každý jejich pohyb.
Martín a Monita se dohadují, ona říká, že se za to nemůže, že se už nezmění a jak gestikuluje, drcne do velvyslance a ten spadne přes palubu do vody.
Do Martínova domu přijde Falucho přestrojený za hubiče termitů a zatímco zabavuje Rosu, přijde Barbara.
Monita je naštvaná, že ji Martín nebere takovou, jaká je. On jí to ale vymluví, řekne, že se do ní zamiloval právě proto, jaká je, a začnou se líbat.
Mercedes se rozhodne, že si Miguela nevezme, ale neví, jak mu to má říct.
Barbara instaluje kamery a mikrofony, Coqui ji při tom vidí, a chce to jít říct Rose, ale Barbara si jí všimne a chytne ji.
Martín s Monitou se vracejí domů, vidí deratizéra, ale podle hlasu poznají, že je to Falucho. Tomu se ale podaří utéct. Najednou slyší křik, utíkají nahoru a tam je Barbara držící Coqui…

193.díl SMV

Martín žádá Barbaru, ať Coqui pustí. Ta to udělá – strčí do ní, Martín ji zachytí a Barbaře se podaří utéct. José a Tony se učí, ale José to vůbec neumí. Přijde Laura a napadne ji, že by ho to mohla doučit Sofie-ta je jediná, která ho může ještě zachránit.
Martín s Monitou přemýšlí, jak to všechno vyřešit. Alfredo navrhuje, aby si najali ochranku, ale oni nechtějí. Monita jde k doktorovi a Martín ji doprovází. José jde do baru za Sofií. Nemá brýle a moc jí to sluší. José tomu nemůže uvěřit. Moni se vrátí od doktora, je šťastná, protože už může znovu začít trénovat.
Martín má video hovor. Zapne si obrazovku a tam je Barbara. Říká, že se jí jen tak nezbaví – že ona ho miluje, jeho rty, ruce i kůži…všechno. Udělá všechno, aby Martína a Monitu od sebe oddělila.
Miguel pořádá rozloučení se svobodou. Kimberly se chystá na rozlučku pro Mercedes a Nieves se diví, co to má na sobě. Pochi tam chce jít v prádle, a tak jí zastaví a zavřou v místnosti.
Na rozlučce je Martín, Quique a Miguel – sedí na pohovce a nemají, co dělat. Přijde tam opilý Alfredo. Barbara zdálky pozoruje rozlučku pro Mercedes, na kterou přišla i Monita. Quique a Miguel tančí, Martín si povídá s Alfredem. Pak přijde Falucho a všichni odejdou. Miguel neví, co dělat, ale Falucho přivedl nějaké „kočky“ pro zábavu.
Sofie doučuje Josého, ale ten si ji stále prohlíží a nedává pozor.
Quique s Alfredem dorazí domů a Quique ho pak uloží do postele, aby si odpočinul. Rosa říká Josému, že se Sofií tvoří krásný pár. On řekne, že mezi nimi nic není.
Na dámskou party přijde striptér a všechny jsou z něj jako šílené. Všechny je objímá a když se objímá zrovna s Monitou, vejde Martín a ptá se, co to dělají.
Barbara mluví s kouzelníkem pozvaným na rozlučku. Říká mu, ať si ke kouzlu vybere Monitu. Ale když vidí Martína, řekne, ať vybere jeho. Kouzelník pak přijde a skutečně si ke kouzlu pozve Martína.
K Alfredovi do postele si přilehne Pochi. Ten, když se vzbudí, ona mu řekne, že jí udělal ženou, on jenom křičí :“Neeeeeeeeee!“ Přijde Nieves a dá Pochi facku.
Kouzelník zavře Martína do bedny, zatáhne závěs a nechá ho zmizet. Kouzelník se pak ostatních ptá, jestli chtějí, aby Martína zase přičaroval zpátky – všechny křičí, že ano. Otočí bednu a Martín tam není. Monita se lekne a chce vědět, co Martínovi stalo…


199.díl SMV

Monita s Martínem se po zápase vrací domů. Povídají si spolu, jak to Barbaře nakonec natřela a pak si dají pusu. Monitu všechno bolí a Martín jí líbá všude, kde ji to bolí. Volá Alfredo a řekne, že rozvod je už hotový, ale že se k němu ztratila dokumentace. Monita tomu nemůže uvěřit a naštve se. Conty jí a když odejde, Deby najde dokumenty k rozvodu a vezme si je. Přijde Falucho a neví, co dělat.
Monita říká Martínovi, že vždycky, když jsou spolu, tak se něco stane a že už je z toho unavená. Martín jí odpoví, že jeho to bolí ještě víc, když s ní není.
Martín pozve Monitu na večeři. Conty vyhrožuje Deby a ptá se jí, kam dala ty dokumenty. Ona jí řekne, že je nechala na Martínově psacím stole. Conty je jde tedy hledat, Miguel hlídá u dveří. Nakonec dokumenty najde a odchází, ale vejde Monita a vidí, co má v ruce. Když přijde Martín, Monita obviní Constanzu, že ukradla tu dokumentaci k jeho rozvodu. Mumie se brání, že to nebyla, Martín jí uvěří a Monita se naštve. Mrzí ji, že jí Martín už zase nevěří a chce se vším skoncovat. Martín jí ale pak řekne, že ji miluje a jestli si ho chce vzít…ona odpoví, že ano. Pak spolu domluví i datum!
Martín s Alfredem jsou v lázních. Je tam schůzka se Švédy. Přijdou dvě dívky v županu a ukáže se, že jsou to ty podnikatelky, se kterými mají jednat...

přichází Monita.
o má pracovní schůzku se dvěma krásnými dívkami u bazénu. Monita žárlí a začne flirtovat před Martínem s jedním klukem v bazénu. Martín se naštve a zmlátí ho.
Connie si za pomocí Falucha dělá už padesátý těhotenský test a je pozitivní. Connie si stěžuje, že nechce aby otcem byl Quique, ale Martín. Přijde Quique a Falucho mu gratuluje. Quique ale nechápe proč. Connie pak s Faluchem chce rozjet plán, podle kterého by „hodili“ to dítě co čeká Connie na Martína.
Connie před Martínem, on jí zavolal lékaře, který jí potvrdil, že je těhotná. Ona lékaře žádá, aby to neříkal Martínovi.
Martín v kanceláři vyčítá Monitě, že mu překazila mnohamilionový kontrakt.
Když se Monita chystá spát, zapálí si svíčku a nezhasne ji. Zdá se jí o Martínovi. Od svíčky vznikne požár a nebýt Quiqueho, tak tam Monita uhořela. Quique ji vzbudil a odnesl k sobě do pokoje. Pak volá Martínovi, ten hned přijde a děkuje mu. Quique toho chce využít a ptá se opět Martína, jestli mu může tykat. Oba odpoví ne. Quique se naštve a odejde. Martín chce Monitu vzít k sobě domů, ale ona nechce.
Martín a Monita jsou v kanceláři.
Martín se ptá Monity, jak dlouho ještě budou spát odděleně.
Monita mu odpoví, že neví jak dlouho.
Martín: Já jsem přemýšlel… a hodně jsem přemýšlel… co bys řekla tomu, kdybychom vybrali datum?
Monita: Datum?
Martín: Datum… kdy se vezmeme… ty a já…
Monita: ahá
Martín: 2 měsíce
Monita: né
Martín: 3 měsíce
Monita: ó né
Martín: 5 měsíců?
Monita: Zbláznil ses? A co tak 5 let? né 5 let, ne 1 neb 2 měsíce… Co se vzít hned.
Martín: Hned?
Monita: Hned!
Martín: Ano, hned.

20
1. díl SMV

Martín i Monita souhlasí s tím, aby se vzali co nejdřív. Čím dřív, tím líp.
Martín ale ještě potřebuje podepsat od Connie rozvodové papíry.
Martín a Connie jsou u Martína doma kvůli podpisu rozvodových papírů. Connie Martínovi podá nějaký lék, po kterém usne. Pak řekne Faluchovi, aby zavolal hlasem Rosy Monitě, aby přišla k Martínovi domů.
Když Monita přijde, tak po schodech nalézá jednotlivé kusy oblečení a když vejde do Martínovi pokoje, tak uvidí Connie v posteli s Martínem (ten o sobě ovšem neví). Monita je z toho šílená a na chodbě, když potká Josého, tak mu řekne co se stalo. José přijde do Martínovi pokoje a najde tam Connie s Martínem - neví co se děje, pak odejde. Když se Martín vzbudí, tak mu Connie řekne, že se šíleně milovali. Druhý den ráno řekne José Martínovi, že ho Monita viděla v posteli s Connie. Martín je z toho špatný, protože si myslel, že to byla noční můra. Alfredo říká Martínovi, že musejí odjet do Santa Fé? Ale Martín mu řekne, že neodjede dřív než najde Monitu. Alfredo odejde a vejde Connie. Martín ji chytne za ruce a chce vědět, co mu udělala. Ona mu řekne, proč si nechce připustit, co k ní cítí. Ona se ho snaží políbit, on se brání a v tom přichází Monita.


202. díl SMV

Martín se snaží Monitě vysvětlit co se stalo, ale ona ho nechce poslouchat a vrátí mu prsten. Martín Monitě říká, že Connie je lstivá, že je chce rozdělit. Ona mu odpoví, že ví co viděla. Ptá se jí, že mu jednou řekla, že ona jeho lásku cítí. Tak co tedy cítí teď. Ona mu odpoví, že je jím zhnusena a odejde.
Miguel i Falucho se chtějí oženit s Kimberly. Ona totiž dostane peníze pouze v případě, když se do dvou dnů vdá. Kimberly si stěžuje Monitě, že si ji chtějí vzít Miguel i Falucho. Monita je uplakaná a říká jí, ať se vdá. Kim jí odpovídá, že se chce vdávat z lásky. Monita je zahořklá a odpovídá jí, že láska je jenom utrpení. Přijde Mercedes a přinese Monitě obálku, aby ji zanesla Martínovi domů.
Connie jí u sebe doma a dobývá se k ní Quique a chce vědět, od kdy zase spí s Martínem. Ona mu ale vysvětluje, že Martín je stále ještě její manžel.
Martínovi a Alfredovi přestalo fungovat auto kdes v neznámu. Přišli do „strašidelného domu“, ale Alfredo stále opakuje, že z toho má špatný pocit. Alfredo se bojí, že je někdo zabije. Martín ho stále uklidňuje, aby se nestrachoval, ale sám má také strach. Pak nejde telefon a volá Josému kde jsou.
Monita konečně díky Rose zjistila, že Connie na Martína nastražila minulou noc past. Monita shání Martína, ale José jí říká, že není doma a řekl jí o tom, že s ním mluvil telefonem.
Debi řekla Rolandovi, že ji od té doby co je chudá už nemiluje a také mu řekla o tom, že Kimbu peníze má. Rolando jde hledat Kimberly a řekne jí, že si ji vezme za ženu a že ji proslaví. Kimberly souhlasí. Když to zjistí Debi, tak je velice nešťastná.
Martín a Alfredo jsou stále „uvězněni“ ve strašidelném domě a neví jak se odtamtud dostat

204. díl SMV

Když Connie zjistí, že se Martín a Monita chtějí vzít co nejdříve, tak dělá Martínovi a dětem peklo ze života. Požádala soudce, aby si děti mohla brát na víkendy. Martín jí řekl, že ji nenechá, aby jim ublížila a taky že ji strašně nenávidí. Connie vezme děti na výlet a oni jí z něj udělají peklo. Quique má bojovat jako kapitán Blesk, ale nechce se mu a snaží se z toho všelijak vykroutit. Chce po Monitě, aby se vydávala v převleku kapitána Bleska ona… ale místo ní v zápase bojoval Martín a nakonec také vyhraje. Miquel a Rolando se baví o tom, že si chce Rolando vzít Kimberly jenom pro peníze a až jednou budou manželé, tak jí všechny peníze vezme. Debi unese Rolanda, ale Kimberly ho zachrání.
Connie přijde k Martínovi domů pro děti, ale děti tam ještě nejsou, jen Martín s Monitou. Connie se ptá, jestli ten „orangutan“ tam teď žije. Martín ji opravuje, aby jí tak neříkala, že se jmenuje Esperanza Muňoz. Connie se tedy ptá, jak jí má říkat… Mono také ne, Makak také ne, tak jak. Monita jí říká, aby jí říkala krásná Mona, protože zanedlouho bude Monita Quesada. Monita se na ni chce vrhnout, ale Martín jí v tom zabrání.
205. díl SMV

Pak přijdou děti a přivedou s sebou jednu ženu. Když se Connie ptá, kdo to je, tak jí Coky odpoví, že to je jejich advokátka. Oni si ji najali, protože chtějí rozvod. Connie se naštve a odejde bez dětí. Monita je v baráku v koupelně a připravuje se na Kimberliinu svatbu a Martín na ni netrpělivě čeká. Už chce odejít čekat do auta, když přijde Pochi a chce po něm jen jednu jedinou pusu a sápe se na něho. Martín volá ze zoufalství Monitu. Ta přiběhne a zachrání ho. Martín a Monita jsou zatčeni a jsou ve vězení. Ve vězení plánují jejich budoucnost, jako jak se budou jmenovat jejich děti apod. Jeden muž ve vězení vyzve Martína k zápasu v páce. Martín jeho výzvu přijme i když Monita nechce.

206. díl SMV

Martín zápas v páce vyhraje a v zápětí je oba pustili z vězení. Connie informuje Martína, že José se líbal s jeho advokátkou. Turca se vrátila a Monita je ráda, že ji zase vidí, že jí moc chyběla, že vypadá hezky a že vypadá jak černoška (je opálená). Kimberly si vzala Rolanda, ale není s ním šťastná. Martín volá Monitě, že zítra v 11.00 hod. se setkají s realitním makléřem, aby jim ukázal jejich vysněný dům. Monita je moc šťastná. Turca a José si chtějí dát pauzu. Martín na Monitu následující den čeká v kanceláři a je celý ustaraný, protože Monita stále nepřichází. Bojí se o ni. Monita spěchá za Martínem, ale na ulici je oloupena o kabelku i s mobilem, na který jí stále volá Martín. Monita toho kluka chce dohonit, ale na silnici se jí zasekne podpatek mezi dlaždice a nemůže vytáhnout nohu a čelně ji srazí projíždějící autobus. Martín má stále větší obavy. Volá mu prezident a hned nato ministr. Oběma položí telefon a nakáže Alfredovi, aby Mercedes odmítala všechny hovory kromě těch, které by se týkaly Monity. Pak mu zvoní jeho mobil. On se bojí ho zvednout a tak přikáže Alfredovi, aby ho vzal on. Volá Turca a sdělí jim tu špatnou zprávu. Martín běží za Monitou do nemocnice. Tam už na něj čeká Turca. Monita leží na posteli se zafačovanou hlavou v kómatu. Martín mluví na Monitu a prosí ji, aby neumírala, že ji miluje z celého srdce jako nikdy nikoho v jeho životě a znovu ji prosí, aby se vzdudila, že on je s ní.