Sos mi Vida

Vítám vás

další obsahy dílů

207. díl SMV

Právě, když Martín říká Monitě (která je stále v kómatu) že on je tam stále s ní, přijde doktor a pošle Martína pryč, že Monitu vezou na nějaké testy. Do nemocnice zrovna přichází Turca. Martín i Turca jsou na tom oba špatně, Martín jí říká, že bez Monity umře, pak se obejmou. Contu, Falucho a Miguel mají plán jak unést Monitu z nemocnice. José vysvětluje advokátce, že nemohou být spolu. Monita je zpět na pokoji a Martín je stále s ní a vzpomíná na společné chvíle. Quique telefonuje Martínovi na mobil a ptá se jak je na tom Monita a co říkal doktor. Martín mu odpoví, že doktor říká, že musejí čekat. Contu, Miguel a Falucho jsou v nemocnici připraveni zosnovat svůj plán. Contu zabaví Martína zatímco Miguel a Falucho vymění Monitu za jinou pacientku. José přijde do nemocnice, jde za Turcou, ptá se po Martínovi a po Monitě. Také chce vědět, jak se cítí Turca a že by si s ní chtěl promluvit. Turca ale nechce a řekne mu, že ví, že on je její láska, ale právě teď potřebuje kamaráda. José souhlasí. Pochi se loučí s Nieves a Debi, všichni pláčou, protože Pochi nechce říct, kam odchází. Martín je u Monity (stále v kómatu) a říká jí, že je velká bojovnice, že se přece tak rychle nikdy nevzdává, že je silná a že smrt porazí. Slibuje jí před Bohem, že bude ta nejšťastnější žena na světě a že spolu boudu mít tolik dětí kolik bude chtít. Pak ji chce políbit, ale ta žena se probudí a hned pozná Martína Quesadu. Martín nevěří tomu, že to není Monita a chce vyběhnout z pokoje, ale zrovna vchází Turca s Josém a chtějí vědět kde je Monita. Martín je z toho v šoku ale hned se vzpamatuje a první kdo ho napadne je Connie. Falucho a Miguel odvezou Monitu do kláštera, kde matkou představenou je Faluchova teta. Když přijde Nieves domů, tak vidí Quiqueho jak sedí před kuchyňskou linkou s hlavou v troubě. Chce se zabít kvůli tomu co je s Monitou. Nieves mu vynadá, že je hlupák. Connie se zrovna chystá jíst a nese si jídlo na tácu, když Martín vykopne dveře a křičí na ni, aby mu řekla, kde je. Connie se lekne a jídlo jí z tácu spadne na zem. Pak zkouší dělat hloupou, že neví o koho jde. Martín jí to ještě jednou zopakuje, ale už se zmíní o Monitě. Connie dělá stále hloupou, ale Martín je opravdu naštvaný a tác, který pořád Connie drží jí vyrazí z rukou na zem.
Monita je v klášteře a jsou u ní dvě jeptišky. Jedna sedí u postele a druhá (matka představená) mluví telefonem s Faluchem. Pak se Monita vzbudí a ptá se, kde je. Jeptiška jí řekne, aby byla v klidu. Monitu bolí hlava a taky si uvědomí, že si nic nepamatuje, že neví kdo je. A v jednu chvíli se lekne jestli náhodou není taky jeptiška.
Martín se stále u Connie snaží zjistit, kde je Monita. Je už pěkně rozčílený a řve na ni jako smyslu zbavený. A musí se hóódně držet aby Connie jednu nevrazil. Aby si ulevil, aspoň praští do dveří. Connie se ho už vážně bojí, ale přesto nic neprozradí. Martín odešel, stejně naštvaně, jako když přišel. Monita vyjde ze svého pokoje a jedna jeptiška ji zastaví a ptá se co chce. Monita chce telefonovat. Jeptiška se jí ptá komu chce telefonovat. Monita neví, ale má snoubence a kamarádky. Přistihne je Matka představená a dá Monitě prášky, které Monita nechce a tak jen předstírá, že je polknula. Matka představená ji pak zamkne v pokoji. Martín je stále celý bez sebe, že neví, kde je Monita a chce, aby ji všichni hledali a má strach, že by se jí mohlo stát něco špatného. Pochi se rozhodne vstoupit do kláštera. Když tam přijde, Matka představená ji přijme a nyní je z ní Sestra Pochi. Pochi je ale zvědavá a chce vědět, co se skrývá za zamknutými dveřmi onoho pokoje. Když získá klíče jde se tam podívat a najde Monitu.

_________________
211. díl
Monita se rozzuří jako tygřice y trvá na boji za měsíc. Kamarád Contu nepřijme Contin plán a chce jít. Ona mu vyhrožuje s tajemstvím z minulosti. Nieves a Quique se baví na ulici a ona říká že zhoří v pekle a Quique se zamýšlí jestli se nezbláznila.
Monita vysvětluje odvetu Martínovi a v půli je vyruší protože by v tom vše svatba byla špatná, souhlasí s rozhodnutím s ní. Přijde Contin přítel a říká že je otec Hector. Přijde otec a chce mluvit s Monitou a Quique se chce vyzpovídat ze všech svých hříchů. Kimbu a Rolu navrhnou uspořádat rozloučení a jdou do hotelu.
Martín žádá Alfreda o několik věci, že chce aby na svatbě šel za svědka. Je dojatý a pláče. Monita zase poprosí Kimbu.
Monita přijde k Martínovi že se nemůžou vzít. Kvůli otci. Vše se vyřeší políbí se a volá jim Coky. Alfredo chce jde hrát golf. Rosa je s Coky a vstoupí Monita oblečená za jablko. Čeká že vstoupí i Martín ale ten se stydí protože je oblečený jako mrkev.

212. díl
Martín stydlivě přijde v obleku mrkve ale Coky to chce taky vyzkoušet pak jsou spolu Mona a Coky. Číňan (nevím Chino má víc významů) pronásleduje Alfreda. Monita správně vstoupí a nemůže uvěřit to co vídí, že by byl Alfredo gay. Pokusí se jí to vysvětlit ta ale nechce vysvětlení.
Conti říká nemusí jít si promluvit s Martínem a Monitou a jde. Alfredo vysvětluje že není gay. Číňan říká Mercedes co se stalo ta se rozčílí. Monita a Martín mluví s otcem. Mona si dělá starosti jestli může použít výstřih. Pochi pere prádlo a v tom se objeví Hernando. Přijde Alfredo se skutečným otcem Hectorem. Podvodník stačí utéct.
Přijde Kimbu a nemůže uvěřit že vidí Hernanda.Monita se ptá pravého otce jestli může mít výstřih. Tony se líbá s nějakou holkou a José tomu nemůže uvěřit. Říká mu že Laura kvůli němu nebude trpět. Martín je smutný protože Miguel a Debi jsou jeho rodina a nenavštíví ho. Monita říká že zařídila několik věcí. Alfredo říká Mercedes že jediný kdo ji skutečně miluje je on. Hernando děkuje Kimbu že mu pomůže. Conti říká Chirilovi a uteče pryč (to je ten co se vydával za otce si myslím). Monita mluví o máme. Přijde Quique a říká ji jestli si ho nemůže vzít

213. díl
Monita nemůže uvěřit na co se jí to Quique prá. Říká jí že cítí že už pro ni není nic v jejím životě že chce víc ale ona řídá že je pro ni důležitý. Monita říká že ho chce jako kamaráda. Quique se cítí zle ale Mona ho obejme. Přijde Monin otec vrátil se z cest na svatbu.
Kimberly organizuje rozloučení. Turca přijde pozdě. Nieves si myslí že to bylo kvůli její práci. Mezi nimi obtěžují i Pochi s Hernandem. Coky říká Lauře co slyšela že říkal Tony.Martín dá vědět že přijde později. Sejde se s Miguelem. Miguel přijal jeho pozvání. Ptá se jestli se nechce omluvit ale on říká že ne ale že s Debi jsou jeho rodina.
Falucho je zamaskovaný za policistku a Miguel jdou navštívit Conti na komisariátě. Na ulici José a Tony se baví jak říct Lauře pravdu. Ta se tam ukáže. Martín a Monita jsou v posteli a baví se jestli se mu líbí Pochi. Přijde QUique a chce si s nima povídat. Martín si s ním promluví. José říká že v tento den končí s holkama.
Falucho, mumie a Miguel plánují. Miguel musí být na Martína dobrý . Monita je s TUrkou a oblékají se přijde Martín, nic neviděl. Začnou se líbat a zavolá ALfredo že Conti unikla. Teď se budou muset hlídat. Sen: je den svatby jsou tam M+M a otec. Ptají se Martína zda si vezme Monu za ženu. Conti začně střílet a řvát NE NE NE. Oba oddělí a náhle se probudí to byl jen zlý sen

214. díl
Monita se probudí utrápená a poví holkám o své noční můře. Quique je po náměstí a vzpomíná na chvíle s Monitou a rozhodne se jít do baráku. Monita je s otcem, říká jí že je krásná, je šťastná že se jeho dcera vdává a ona je smutná protože tu není její máma, ale on říká že je vždycky s ní a chrání ji. Vstoupí Quique a obejmou, napadne ho nápad. Conti s Faluchem plánují plán aby nebyla svatba. Debi vše slyší.
Už je moment svatby. Kimbu se zdržela. Jsou tam pouze Turca a Monita. Přijde Pochi a chce jít s nimi. Rosa vídí Martína a je dojatá a začne plakat štěstím. Vstoupí José a holky udělají společné foto. Monita vzpomíná. Turca jí říká že se jí splnil sen princezny.
Na svatbě jsou všichni.Mercedes, Debi se snaží vzpomenout, a říká Conti jde přerušit svatbu, Pochi a Kimbu se rozhodnou něco udělat. Jose se líbá s Turcou. Přichází Conti nazdar čekám Martínovo dítě. Ve dveřích Pochi a Kimbu dělají že neslyší a Pochi ji bouchne. Čeká se jak přijde Monita a jde Coky, která hází květiny na kobereček. Přichází Monita a provází ji Quique. Martín čeká u oltáře. Conti se probouzí a je svázaná. Volá Faluchovi osvobodit.
Všíchni oslavují. Monita se baví s Quiquem, říká že jestli ji Martín neudělá šťastnou zabije ho. Přijde Falucho a rozváže ji. Rychle jde přerušit svatbu. Na svatbě se objeví Conti s dárkem pro novomanžele. S potvrzeným těhotenským testem. Monita začne brečet a uteče. Martín nechce uvěřit. Monita brečí a Turca ji přijde utěšit. Martín jde za Conti a křičí na ni. Žádá ji o potvrzení otcovství a ona říká že to není problém. Monita tomu věří že by to mohla být pravda protože je viděla spolu v posteli. Martín ji všude hledá a Monita se neukáže.
Falucho a Miguel slaví mistrovský plán Contin. MOnita říká že vyklidí pole. Přijde Martín. Quique ho popadne a chce mu vlepit za to špatné co udělal Moně. Monitu ale stejně nenajde.

215. díl
Martín si dělá starosti a ptá se kde je Monita. Monita hledá Turcu na koncertě, najde ji s CHayanne. Falucho a Conti oslavují jak se jim dobře vydařil jejich plán, teď bude hůř, testy DNA. Monita najde Turcu, která je na show, obejme ji a tančí spolu. Debi s přáteli a DJ slaví a křičí, Alfredo tomu nemůže uvěřit
Martín je zoufalý kvůli Moně, děti vidí to vystoupení v televizi a uvidí tam Monitu. Quiquemu je špatně. Turca říká že volá Martín, ale ona říká že ne.Alfredo mluví s Martínem že Monita je v baráku. Martín prosí ať připraví letadlo protože odjíždí na líbánky.
Martín přijde do pokoje a Mona spí. Probudí se. Obejme ji, ale ona se odtáhne. Ona že nechce být obtíž mezi jeho dítětem. Falucho a Miguel udělají něco s Martínovým letadlem. Alfredo mluví s Mercedes telefonem aby připravila letadlo na cestu na ostrov.Martín se snaží s Monou jednat. Monita únavně řeční a tak ji Martín vezme. Letadlo se zřídí jsou v lese a ona se vzbudí a začne kde je Martín křičet.

216.díl SMV

Martín v džungli zoufale hledá Monitu.
Quique jde za Constanzou domů, ale slyší, jak se baví s Faluchem, a tak se raději schová. Baví se spolu o tom, že je to jejich vina, že Martínovo letadlo spadlo a také, že dítě, které čeká, je Quiqueho. Ten, jak to uslyší, tak tam vtrhne a oběma nadává.
Monita se probere a hledá Martína, on zase stále hledá ji. Cony nemůže uvěřit, že se to Quique dozvěděl, Falucho ho praští do hlavy. Turca jde za dětmi, aby je trochu utěšila, přijde mumie a vyhodí ji. Falucho hypnotizuje Quiqueho, aby zapomněl na to, co před chvílí slyšel.
Rosa už nemůže Constanzu vystát, José s mumií mluví-řekne jí, že ji tam nechtějí, že ji nemají rádi. Ta mu odpoví, že čeká, opravdového dědice, pravého Quesadu.
Monita hledá Martína, prohlídne letadlo a vidí, že tam není.
Monita: „Martíne! Martíne!“ Pak se za ní ozve: „Nena!“ Martín k ní běží a padnou si do náruče.
Monita: „Láskoo!“
Martín: „Jsi v pořádku? Není ti nic?“
Monita: „Ne…už jsem myslela, že….Umřela bych, kdybych tě ztratila…Miluju tě…“ pláče.
Martín: „To bude dobrý, uklidni se. Jsem tu s tebou…“
Monita: „Já to nechápu…jak to letadlo mohlo spadnout?“
Martín: „Já tomu taky nerozumím, najednou vysadil motor a padali jsme jako kámen…nevím…“
Monita: „Kde jsme?“
Martín: „Poslední poloha byla někde 50km od…“
Monita: „Takže jsme uprostřed ničeho?!“
Martín: „Neboj…než jsme začali padat, mluvil jsem s dispečinkem a udal naši polohu, určitě nás budou hledat…“
Monita: „A jseš si jistej, že to slyšeli?“
Martín: „Ne…“
Monita: „A proč to teda nezkusíš?! Zavolej někam!“
Martín: „Monito, ta vysílačka nefunguje…“
Monita: „A co teda budeme dělat?!“ vzlyká zoufale.
Martín: „Musíme se uklidnit…“
Monita: „A co dál?“
Martín: „Půjdem hledat něco k jídlu a taky nějaký úkryt, kde bychom mohli strávit noc…“
Monita: „A potom?“
Martín: „Musíme být rádi, že jsme vůbec naživu…“
Monita: „Ach bože…“ pláče. Martín ji chce obejmout. Monita říká, ať ji nechá.
Martín: „Co se děje?“
Monita: „Eh, já jsem nezapomněla na to s Constanzou…“
Martín: „Ale já jsem vůbec nic neudělal!“
Monita: „Ne?! Já jsem tě s ní viděla v posteli!“
Martín: „Monito, přísahám ti, že o ničem takovém nevím! Já jsem s Constanzou nespal!“
Monita: „Ona je těhotná…“
Martín: „To je jen další z jejích lží…“
Monita: „A je to jistý?“
Martín: „Nevím, ale můžu tě ujistit, že pokud je opravdu těhotná, necháme udělat krevní zkoušku, která ukáže, jestli to dítě je moje. Teď máme ale docela důležitější věci na práci…“
Monita: „Jo…jasně…“ a odchází.
Martín: „Kam jdeš?“
Monita: „Hledat něco, z čeho se dá postavit nějakej úkryt, nechci strávit noc tady…“
Martín: „To je pravda, musíme si postavit úkryt…“
Monita: „Jaký “musíme“?! Já si jdu najít vlastní úkryt…postavim si svůj a ty si dělej, co chceš rozumíš?!“ a odejde.
Quique přijde domů v dobré náladě, Nieves se diví, co to s ním je, že ani nechce řízky.
Po chvíli má Monita svůj úkryt hotový, ještě ho zdobí květinami. Martín za ní přijde, blahopřeje jí a chce jí ukázat úkryt, který postavil on. Je ze dřeva, se stěnami - na rozdíl od toho Monitina – ten je jen z palmových větví. Monita mu poví, že když byla malá, byla ve skautu a tam se naučila postavit si střechu nad hlavou. Přitom ale zavadí hlavou on šňůru a celé jí to spadne. Přesto je tvrdohlavá a nechce do Martínova „domu“.
Martín: „Kam zase jdeš?“
Monita: „Jdu si najít něco k jídlu a taky jdu hledat novej úkyt…“
Martín: „Miláčku, vždyť tohle jsou naše líbánky…“
Monita: „Wau…naše líbánky…! Když tohle jsou naše líbánky, nevim, jak bude vypadat naše stříbrná svatba!“ a odejde.

217.díl SMV

Monita trvá na tom, že bude spát sama někde jinde, ale nakonec svolí, že bude spát v Martínově úkrytu, ale o samotě. Martín jí říká, že je to nebezpečné, ale ona si to nechce nechat vysvětlit.
Monita sedí u ohně a jí rybu. Martín má ovoce. Dohadují se spolu, Monita ho pak pozve, ať si s ní dá rybu.
Martín: „Miláčku, neboj se. Všechno bude zase dobrý…“
Monita: „Když budeš se mnou, tak se nebudu bát. S tebou se nebojím ničeho…“
Pak se políbí, ale hned se od sebe zase oddělí – trhnou sebou, protože uslyší nějaký zvuk z křoví.
Martín: „Monito, neboj se…“
Monita: „No já se nebojim…jenom…“
Martín: „Zůstaň vklidu…klid…Půjdu se tam podívat…“
Monita: „Ne, nikam nechoď! Nemůžeš mě tady přece nechat samotnou…!“
Martín: „Jestli je to nějaký člověk, mohl by nám pomoct…“
Monita: „Co když to je něco velkýho?“
Martín: „Můžou to být třeba amazoňané…“
Monita: „Jo, nebo taky kmen kanibalů…“
Martín: „Přestaň! Zůstaneš tady, já se jdu podívat…“
Monita si vezme do ruky klacek a říká si, že je přece profesionální boxerka, tak se jen tak nedá… Rozhlíží se kolem sebe. Vtom se za ní něco šustne – otočí se, máchne klackem – a trefí Martína.
Nadává mu, co se tam tak plíží, pak se zase dohadují o svých příbytcích. Martín jí říká, že její příbytek je sice krásný a nazdobený, ale že přece musí uznat, že ten jeho se pro strávení noci hodí lépe. Monita se s ním podělila o jídlo, on se s ní zase podělí o střechu nad hlavou. Moni nakonec souhlasí.
Nieves přijde za Constanzou a poví jí, že ví, že čeká Quiqueho dítě. Cony ji chce umlčet penězi, ale ona odmítne. Conty to tedy řekne Faluchovi a Miguelovi, ti vymýšlí plán, jak Nieves umlčet. José na ulici požádá Turcu o ruku, ta je překvapená a řekne, že potřebuje čas.
Ráno zatímco Martín ještě spí, Monita mu nese k snídani kokos. Naleje mu kokosové mléko do pusy, on se lekne. Pak mu ukazuje svůj nový model – z šatů, které měla na sobě, utrhla rukávky a zavázala si je jen na jedno rameno. Martín jí to pochválí.
Monita: „Jsem jako Jane?“
Martín: „Jsi ještě hezčí než Jane…“ Martín pak ale posmutní.
Monita: „Co se děje?“
Martín: „Ale nic…myslím na děti – určitě jsou mrtvé strachy…“
Monita: „Ale vždyť si nahlásil naši polohu ne? Třeba nás už hledají…“
Martín: „To ano, ale nevím…ani jsem neslyšel žádnou helikoptéru…“
Monita: „Mám pořád takový pocit, že nás celou dobu někdo pozoruje…“
Martín: „Ne, kdyby to byl nějaký člověk, určitě by se nám už ukázal…“
Monita: „Co tím chceš říct…?“
Martín: „Může to být nějaké zvíře…“
Monita: „Jo, teď jsi mě teda uklidnil…!“
Martín jí pak poví, že může být klidná. Chce pak jít pro vodu a Monita ho posílá k řece – že je nedaleko, že tam před chvílí byla. On jí to vyčítá. Nemůže nikam chodit sama, jsou uprostřed pralesa a všechno, co budou dělat, musí dělat společně. Martín se pak zvedne a na rameni má obrovského pavouka. Monita vykulí oči: „Martíne…?“
Martín ho pak shodí, ale pavouk ho stačil kousnout. Snaží se pak z rány vysát jed.
Falucho znovu hypnotizuje Quiqueho, ten pak přijde domů a chce zabít Nieves. Turca to vidí a bouchne ho do hlavy a on se skácí na podlahu.
Martín se pokouší opravit vysílačku. Ta mu ale vyhoří. Monita si o něj dělá starosti, vidí, že mu není dobře.
Monita k němu přistoupí a lekne se: „Miláčku, ty celý hoříš!“
Martín: „Je mi teplo…“
Monita: „Máš vysokou horečku…nevypadáš dobře…a co ta rána? Myslíš, že ten pavouk byl jedovatej?“
Martín: „Nevím, nejspíš ano…musím ale opravit tu vysílačku…potřebuju…baterii do mobilu…“ heká.
Monita se otočí: „Mobil…kde teď seženu mobil…?“ říká si a rozhlíží se okolo sebe.
Martín jen zašeptá: „Monito…“ a skácí se. Monita se lekne: „Martíne!“
Rosa má zlé tušení, že se něco Martínovi stalo. Turca se setká s Josém a řekne mu, že se nechce vdát. Že ho sice miluje jako ještě nikoho, ale že prozatím se vdávat ještě nechce – ne teď.
Martín leží na zemi a celý se třese horečkou. Monita se o něj stará, dává mu na čelo obklady.
Monita: „Už jsem u tebe lásko…neboj se. Všechno bude zase dobrý…“
Martín se dál klepe, heká a blouzní…
Monita: „Miláčku…miluju tě, slyšíš…jsi můj život. Martíne…ne, nezavírej oči…nesmíš je zavřít! Martíne! Udělej to kvůli dětem! Lásko, otevři oči! Slíbils mi, že mě nikdy nenecháš samotnou!!! Martíne, prosím!!!“ pláče.
Najednou se objeví muž, Monita na něj zírá…

218.díl SMV

Muž, který se tak z nenadání objevil, se jmenuje Tobias a snaží se Monitě pomoci vyléčit Martína. Dá jí lék, ať mu ho přiloží na ránu.
Constanza s Faluchem jsou pevně rozhodnuti převzít kontrolu nad firmou Quesada. Pokládají Martína a Monitu za mrtvé, Alfredo tomu nemůže uvěřit. Turca říká Josému, že nechce vdávat takhle, že si to chce užít, jak o tom vždycky snila. Falucho s Constanzou chtějí inventuru firmy, Alfredo říká, že to musí nejdřív schválit akcionáři. A řekne Cony, že jí její těhotenství nevěří a doporučí jí místo, kde má pak udělat test DNA.
Monita se dál stará o Martína, vypadá to, že mu je lépe. Tobias se na ně přijde podívat, nese Monitě vodu a řekne, že má Martín stále vysokou horečku.
Contu přiběhne rozlíceně domů a vyhrožuje dětem, že se jich zbaví. José jí říká, ať se mezi ně neplete, ale Cony to stále provokuje.
Tobias vypráví Monitě, jak se do džungle dostal, že s ním a jeho rodinou taky spadlo letadlo. On jediný přežil. Ale že nechtěl odejít, rozhodl se tam zůstat, aby byl na blízku své rodině .
Martín se probouzí a lekne se. Monita ho uklidňuje, že to je muž, který mu zachránil život. Martín chce ráno odejít hledat vysílačku.
José chce za každou cenu najít Martína s Monitou a Alfredo mu vysvětluje, že dělají, co je v jejich silách, aby je našli.
Tobias přinese Monitě a Martínovi kokosy. Martín mu děkuje a ukazuje mu mapu. Tobias mu ukáže, kde jsou. Martínovi se zarazí a řekne, že je nikdo asi nenajde, že předtím dispečerovi udal špatnou polohu. Monita se ptá, co tedy budou dělat, a Martín řekne, že odtamtud musí odejít. Říká Monitě, ať sbalí věci a že vyrazí. Tobias mu to rozmlouvá, že se ještě necítí dobře.
Contu a Falucho plánují, jak by mohli zfalšovat testy DNA. Alfredo s Mercedes se bojí, co by se stalo, kdyby Constanza převzala kontrolu nad firmou. Vědí, že kontrolu musí převzít jedině někdo z rodiny Quesada – a napadne je Deby. José chce jet potajmu do Brazílie, ale přijde Turca, aby ho zastavila. Je setkání akcionářů a Alfredo představuje Constanze a Faluchovi novou prezidentku firmy – Deby. Contu tomu nemůže uvěřit.
Monita se koupe v pralesním jezírku. Přijde za ní Martín a ptá se, jestli může k ní. Vleze za ní do vody, objímají se a povídají si o svých budoucích dětech. Pak se spolu milují

219.díl SMV

Contu se nelíbí, že prezidentkou firmy je Deby – říká Alfredovi, že Deby je neschopná. José se nechce vzdát myšlenky, že pojede hledat Martína. Turca se mu snaží vysvětlit, že už ho hledají a že on sám by to nezvládl. José si ale nedá říct a trvá na tom, že pojede.
Martín donese Monitě snídani a řekne jí, že se odtamtud musí nějak dostat a že se dnes vydají na cestu. Přijde Tobias a poví jim, že nedaleko odsud je vysílačka, ale že cesta je nebezpečná. Oni se přesto rozhodnou jít.
Contu, Falucho a Miguel plánují, jak se zbavit Deby. Tony a José na ulici prosí Quiqueho, aby jim sehnal falešné doklady, aby mohli odjet ze země. Setkají se s mužem, který jim doklady prodá, ale vzápětí přijíždí policie a Tonyho a Josého zatkne.
Tobias doprovází Monitu a Martína v cestě k vysílačce. Varuje Martína, aby si dávali pozor na hady, že jich je tam plno. Vtom se objeví Monita, která je předtím neposlouchala, s hadem kolem krku. :em S vykulenýma očima volá: „Martíne…“. Martín z ní hada rychle sundá a řekne, ať se radši nepřibližuje k lianám.
Alfredo se dozví, že zatkli Josého a proč. Všichni tři dorazí k místu, kde by měla být vysílačka – není tam nikdo, jen zaprášené rádio s vysílačkou. Ale posléze zjistí, že nefunguje, takže se nikam nedovolají. Alfredo Josého úmysly pochopí a dostane ho z vězení.
Coqui píše Ježíškovi, že si přeje jen, aby se Monita s Martínem objevili. José se omlouvá Turce, pak spolu jdou ana večeři.
Když s vysílačkou nepochodili, Tobias ukáže Martínovi a Monitě cestu a žádá je, ať jsou opatrní. Oba si vezmou věci a vodu a vydají se na cestu hledat nejbližší vesnici.

220.díl 


Falucho a Coni jsou v restauraci , sledujou doktora co dělal testy DNA. Zjistí, že je na ženský. Vymyslí plán. Coni zastaví na ulici Pochi a chce jí seznámit s doktorem . Ona souhlasí. Jde s doktorem do bytu ke Coni a tam je potajmu vyfotí Falucho. Pochi zjistí jaký mají plán a že jí fotili , je naštvaná a smutná. Coni jí vyhrožuje , že zabije Nieves když to někomu řekne. Pak jde Falucho a Coni po ulici přestrojeni za papa Noela , zastaví doktora, předají mu obálku a že to řeknou jeho rodině když nezmění test DNA. On souhlasí.
Coki je strašně smutná, ptá se Laury jestli má Noel telefon, že by mu zavolala jestli dostal od ní dopis. Připravuje sváteč. stůl na večeři a vzpomíná na Martínka a Moni. Pak za nima na večeři přijdou Mercedes a Alfredo převlečený za papa Noela. Coki ho pozná, je stále smutná a uteče do svého pokoje. O půlnoci se vrátí dolů ke stromečku a rozmlouvá k papa Noelu:“Neprosila jsem o kolo, je hezký , ale chtěla jsem aby se vrátil Martín a Monita. „ V tom se ozve u dveří“HOHOHO“ a do haly vstoupí papa Noel a táhne po zemi pytel. Rozsvítí a Coki vesele povídá „papa Noel“. V tom z pytle vykoukne Martín a Coki povídá “PAPÁ“. Papa Noel si sundá masku a je to Moni a Coki povídá „MAMÁ“ Všichni se šťastně obejmou a popřejou si Veselé vánoce.
221. díl

Jose informuje Martina o těch strašných věcech, co jim Connie navyprávěla a jak se k nim chovala. Martín řekl, že si to dovede představit a také to s ní vyřídí.
Monita vypráví Lauře jak přežívali v džungli, Martín ji ale přeřuší a řekne jí ať už toho nechá, netopil se v divoké řece, ale v troše vody, a na Amazonce nejsou lvi. Monita mu říká, že ničí příběh. Monita Martiovi říká, že musí domů, za holkama. Martin jí odpovídá, že tohle je její domov, oni jsou její rodina. Monita - takže mám zůstat? Ostatní přikývnou. Coki řekne, že teď jsou rodina a zasměje se jako Monita.
Monita v Boce všechny překvapí, Quique se ptá jestli Martin přežil...Monita odpoví, že ano. Společně vzpomínají na staré časy.
Martín řekne Josému, že je na něj pyšný - José, nemáš ani tušení jak jsi mi chyběl, tati. Obejmou se.
Monita je s Turcou a Kim, oni jí vyprávějí jak se za ně modlily. Ptají se jestli měli opravdové líbanky. Monita odpovídá, že ano. Martin byl jak Tarzan. Monita jim říká, že teď je všechno skvělé a děkuje jim za vše.
José oznámí Martinovi, že bude studovat mechaniku a techniku. Martin je šťasný, José je jeho syn, po někom lásku k autu mít musí.
Monita si balí kufry. Nieves Monitě říká, že ji miluje a je pro ni jako dcera. Monita na to odpovídá, že ona je pro ni jako matka, za vše jí děkuje, ať dává pozor na Quiqueho.
Monita překvapí Martina s výzdobou pokoje, je to její nábytek z Bocy, barevný a všude samé opičky. Martin byl překvapený, ale přijal to. Monita se ptá co se stalo přes den. Martin jí odpovídá, že mu děti a Rosa vyprávěli, že jim Connie dělala ze života peklo, ale že teď je vše Ok a vše Ok už bude.
Connie se dozví, že se už vrátili a rozhodne se pokračovat v plánu.
Debi si vezme Rolanda. On chce peníze, ona jeho.

222. díl

Kim čeká na Monitu v pokoji zatímco Rosa uklízí. Kim se Rosi ptá, jestli to Monitě bude trvat ještě dlouho, ale Rosa odpovídá, že neví a Kimberly přece ví jak to je s líbánkama. Kimberly si to uvědomí a Rose odpovídá - Ahaaaa tak ty myslíš, že to zrovna dělají? Rosa se zhrozí - Můj Bože, já nevím, to nebyl můj nápad. Nakonec Rosa Kim nechá samotnou, příjde Monita. Kim je smutná, Monita se jí ptá proč. Kimberly odpovídá - Ty jsi se odstěhovala, Turca brzy taky odejde. Jsem pořád sama. Abych tě mohla navštívit musím několikrát přestupovat. Monita jí říká, že není sama, je jako její sestra a co kdyby se přestěhovala a bydlela s nimi. Rosa z dálky volá - To určitě všichni potřebujeme.
Holky odejdou do hotelu, kde chce Monita s Martínem strávit líbánky. Nachystají tam pár věcí. Jsou z hotelu unešené. Vidí skupinu lidí jak na někoho čekají. Kim říká - Ach ty Argentinci, pořád na někoho čekají, šmírují, chtějí autogram. Hádej koho slavného jsem viděla! Monita - nevím. Kim - Natalia Oreiro, byla tak krásná. Monita - kecáš, nevěřím ti. Kim - přísahám. Nakonec Monita řekne, že Natalia má velký zadek. Kim - Ale je tak krásná, no a ten její přítel, ten teda je. Přidají se ke skupince holek co vykřikují jméno Rickyho Martina. Začnou taky. Ricky přijede, dává autogramy, pozuje. Monita s Kim na něj zírají, křičí, aby upoutali pozornost. Kim se ptá jestli vypadá ok, Mona jí odpovídá ať se nestrachuje, že Ricky na ni stejně koukat nebude. Nakonec Ricky jde směrem k nim, ony šílí. Chtějí autogram. Povídají si a Ricky jim prozradí, že Bocu miluje, ony mu nato odpovídají, že ony jsou z Bocy. Ona mu říká, že je to smůla, právě se provdala, jinak by s ním do Puerto Rica šla. Ricky s nimi flirtuje. Nakonec na něj křičí - Jsi můj život (Sos mi vida). Kim chce, aby jim něco věnoval, ostatní neuvěří, že ho potkaly. Dá jim svůj řetízek a Monitě CD. Monita ho žádá, aby jí zazpíval písničku. Nakonec se s Rickym políbí.
Monita se s Martínem baví o Rickym, Martín žárlí. Monita - čekalo nás tam 1800 fanynek. Martín - A chceš mi říct, že on si tě nevšiml. Monita se přizná, Martín šílí. Monita - Neříkej, že budeš žárlit na Rickyho, byla jsem nikdo, teď jsem potkala Rickyho Martina. Ještě chci potkat Enrique Iglesiase a budu spokojená. Martín - Já jsem Martin Quesada, to je dostatečné…políbí se. Baví se o dětech. Nakonec se ho Monita ptá co bude dělat, když Contu čeká jeho dítě. V tom vejde Contu a ptá se ho co s tím hodlá dělat. Hádají se, Martín jí nevěří, chce test DNA. Contu jim dá důkaz, podívají se, jasně z toho vyplívá, že Martín je otec. Martín Monu uklidňuje, že je to falešné. Monita odejde, Martín chce jít za ní, ale Contu mu zastoupí cestu, začne na ni křičet ať vypadne z jeho domu. Jestli je to jeho dítě, postará se o něj, bude ten nejlepší táta na světě, ale ji už nechce nikdy v životě vidět. Ona mu na to odpovídá, že jestli to tak chce. On křicí - Ven.
Debi zaslechne Falucha a Miguela jak se baví o zfalšování testu DNA, samozřejmě ji přistihnou, ale nepodaří se jim ji chytit. Debi jde do kanceláře, chce to povědět Martinovi, ale Mercedes a Alfredo jí říkají ať příjde jindy, Martín teď napravuje chyby co napáchala. Debi - no tak jo, já mu chtěla povědět co vim o dítěti Contu. Zastaví ji.
Mona je s K. a T., baví se o dítěti, o tom, že jim Contu udělá ze života peklo. Ony jí radí ať se ho nevzdává, milují se. Mona se mu rozhodne zavolat. Martín se zrovna dozvídá od Debi noviny. Jde k doktorovi.
Miguel and Falucho jdou za doktorem, varovat ho.
Monita s Martínem příjdou k doktorovi, zvoní na zvonek, nikdo neotvírá, Mona uvidí utíkajícího muže, ptá se Martína jak se doktor jmenuje, zavolá na muže jménem a ten se otočí, běží k němu, doktor vytáhne zbraň a uchopí Monu.
Turca je se svým starým přítelem Tomasem, José se rozhodne odjet studovat do Itálie.
Tony žádá Lauru o druhou šanci.
Rolando si Debi vzít nechce, ale ona dál pokračuje s přípravami.
Alfredo chce po Mercedes druhou šanci, ale ta se nemůže rozhodnout mezi ním a Miguelem.

223. díl SMV
Martín se snaží ho zabavit a v ten moment Taboada nedává pozor a Monitě se podaří uniknout. Monita ho chce pronásledovat ale Martín dává přednost tomu že už je ozbrojený. Conti říká Quiquemu že dítě není jeho ať se uklidní. Turca nemúže uvěřit že José chce odjet ze země. Říká že chce jet studovat, Turca ho žádá ať se vrátí co nejdřív ale se rozhodne ukončit to.
Debi mluví s Kimbu a říká že bude kmotra. Žádá o šaty Turcu. Conti se přiznává Quiquemu že dítě není ani Martín ani jeho ale že je přítele policisty a Quique se upokojí. Alfredo a Mercedes přijdou do restaurace a jsou spokojení, ale přijde děvče že Pochi se trápí. Conti má v úmyslu ho zabít. Nieves má předtuchu že se děje něco jejímu synu. Quique naštvaně říká Conti že je prostitutka a zlodějka.
Coky překáží protože Martín slíbil že pojedou na venkov a neudělali to. Laura říká Josému že by neměl lhát. Quiqueho na ulici přepadne skupinka. Conti se potká s Monitou a už ji začíná být špatně. Martín říká že zadrželi doktora. Conti říká že je pravda že je těhotná a že ji nenechá ve vězení. Monita ji žádá ať ji nechá být. Monita ji ponižuje. Alfredo se probudí s Pochi v posteli začne křičet. Debi najde Rollanda
s dvěma holkama v baru a udělá se jí špatně. On se s ní nechce oženit
Přijde Falucho a chce vidět Conti. Ona se ho ptá jestli ji přišel ponižovat kvůli tomu kde teď žije. Napadne je nový plán.
Děti dostanou nahrávku, která říká jak Martín a Monita říkájí že chtějí 7 dětí a je 3 nechají na ulici, děti tomu nemůžou uvěřit. Přijde Pochi do baráku. Rolu je celý otlučený. Martín a Monita plánují večeři ke konci roku. Mluví jsou na posteli a v tom vstoupí děti s taškami a že odchází z domu, že se chtějí vrátit k Tereze. Martín žádá vysvětlení.
224. díl SMV
Monita a Martín nemůžou uvěřit obvinění dětí. José jim řekne že slyšeli nahrávku, a říkají jim že mají důkaz. Monita jim říká že je miluje víc než cokoliv na světě. Martín jim říká že potom jak bojovali že teď mužou být konečně spolu. Žádá je o odpuštění a poté se usmíří jako jedna velká rodina. Soudkyně v domě, je prohlásí manželem a manželkou. Debi je šťastná a Rolu jde pokračovat spát.
Conti je moc špatně a neví co dělat. Rozhodne se že dítě nemůže být Feretiho. Říká Faluchovi že chce mít dítě s někým jiným. Například se známým advokátem, jako je Falucho. Falucho chceš si mě vzít. Debi chce opláchnou rýži. Připraví věe. Rolu pokračuje ve spaní a když vyjde upadne. Debi si myslí že ovdověla. Quique si pro sebe mluví jako kdyby mluvil s Monou říká jak jí miluje. Nieves neví co mluví. Conti pláče a přijde Miguel. Conti mu navrhne svatbu a on říká že pořád miluje Mercedes. Kimbu a Mercedes přijdou do kanceláře a slyší hluk jak Alfredo s Poche se líbají.
Quique přijde za Conti a říká ji že ji miluje, že není důležité že to dítě není jeho a že se s ní chce oženit. Conti je dojatá ale říká je odjíždí na venkov. Quique je z toho smutný. Alfredo vysvětluje Mercedes ale ona je rozzlobená a říká že už s jeho životem nechce mít nic společného. Debi je s Rolandem v nemocnici.
Tony řekne Josému co slyšel říkat Turcu o Tomasovi.Turca s TOmasem jdou na ulici objímají se a vypadají šťastně a přijde José. Martín čeká že vstoupí Monita. Monita jde ze schodů a spadne. COnti přizná že miluje Quiqueho a že se chce za něj provdat a pak se políbí a oslavují. Martín a Monita s pohárem v ruce oslavují konec roku a pak se políbí.

225.díl SMV

Martín s Monitou se líbají a vzpomínají na dobu, kdy se u nich objevila ruská princezna tak moc podobná Monitě. Constanza se probudí v posteli vedle Quiqueho a pak společně vzpomínají, jak se poznali, jak spolu byli zavření ve výtahu…
Martín s Monitou jedí a zase vzpomínají na to, jak byli na stavbě a Monita spadla, na to, jak Moni dělala reportérku…
Vzpomínají i Alfredo a Mercedes…Martín chce vědět, co se stalo, když přišel po přípitku a narazil na Cony s Quiquem. Monita zuří, že Quique je s mumií. Falucho s Miguelem si připomínají všechny své špatnosti, které provedli.
Martín přemýšlí, že Constanza mu vždycky nadávala, že je s Monitou, a Quique zase Monitě, že je s Martínem. Zrovna oba odchází…a políbí se.

226.díl SMV

Martín s Monitou vzpomínají na okamžiky, když spolu byli v Německu. Turca se dohaduje s Kimberly. Turca je rozhodnutá vzít si Tomase, Kim jí nadává, že se mýlí, ale neví, co má dělat. Mercedes, Alfredo, Miguel a Pochi stále spí, Miguelovi zavolá Falucho, že potřebuje pomoc. Conty vypráví Faluchovi s Miguelem, jak teď šťastná, jak se jí v baráku líbí a oni tomu nemohou uvěřit. Martín s Monitou jsou v posteli. On jí říká, že nikdy nezapomene na jejich první polibek, který si dali. Vzpomínají na něj a taky na okamžik, na který si zase vzpomněla Monita…
Laura s Coqui si vzpomínají na to, jak Martína poznaly a co všechno s ním a Monitou prožily.
Martín Monitě děkuje, že ho činí tak šťastným. Oba nemohou uvěřit, že po tolika bojích a překážkách jsou konečně spolu, a zase vzpomínají…

_________________
227. díl SMV

Alfredo přijde za Martínem se zprávou o adopci dětí.
Quique se opaluje na dvorku baráku a přijde za ním Connie, že musí jít do lékárny. Quique jí řekne, že je těhotná a že on ji tam skočí.
Monita je celá nedočkavá, Martín ji uklidňuje a Alfredo pokračuje s vysvětlováním, zatímco všechny tři děti nepozorovaně poslouchají nahoře na schodišti. Alfredo nakonec Martínovi řekne: Děti jsou tvoje Martíne.
Všichni jsou moc šťastní a děti seběhnou po schodech a všichni se objímají a jsou rádi, že jsou jedna rodina.
Connie prohlíží léky, které jí Quique přinesl a nelíbí se jí, že nejsou označeny etiketou. Nechce, aby ona a její dítě užívali neznačkové léky a chce, aby je Quique šel vyměnit.
José, Laura a Coky využijí toho, že v domě není Rosa ani Tony a všichni tři odejdou z domu.
Connie si nemůže zvyknout na život v baráku a nesnese se s Nieves a tak odejde do bytu k Debi a Miguelovi.
Když se Quique vrátí z lékárny, tak se ptá Nieves, kde je Connie. Ta mu řekne, že odešla.
Monita zametá v domě a zrovna když přichází Martín, tak smetí, které nametla nametá pod koberec.
Monita a Martín mají jít k soudci, ale přiběhne Rosa, že děti jsou pryč.
Connie je v bytě s Faluchem, když na dveře bouchá Quique. Connie požádá Falucha, aby ji kryl a Quiqueho odvedl.
Děti jdou ze hřbitova, kde byli za maminkou, když je na ulici zastaví Martín a Monita úplně vystrašení. Potom jdou všichni společně k soudu.
Monita s dětmi čeká před budovou na Martína a Coky už je netrpělivá. Nakonec Martín přijde a rozdává postupně dětem doklady DNI (DNI znamená Documento Nacional de Identidad). Děti mají nová jména a proto dostanou nové identifikační dokumenty. Nyní se jmenují Laura Fernandez Quesada, José Fernandez Quesada a Ana Fernandez Quesada - zvaná Coky Queseda. Jsou moc šťastní a nechají se spolu vyfotit od procházejícího muže.

228.díl

M+M přijdou domů a Martín chce oslavovat. Monita povídá, že musí trénovat na zápas. Martín teda jde do firmy. Moni mluví s Rosou, že je jako v Dynastii. A když pak jde po schodech tak se jí zatočí hlava a Rosa jí chytí.
Coni přijde do bytu a sedí tam Kike a ptá se proč utekla.Jestli je to kvůli Nieves. Ona , že ne, že je každém z jiného světa a ona nemůže žít v jeho světě. Kike je zklamaný a vzteká se, že je otcem a hlavou rodiny, tak budou žít spolu. A když nechce být v jeho světě, tak on půjde do jejího světa.
Doma vyjde ze skříně v obleku jako James Bond a Nieves se ptá kam jde a proč je tak oblečenej.On povídá , že jde na večírek s Coni a že se přestěhuje do jejího světa a proto bude všude chodit s ní. Nieves nadává a že Coni změnila jejího Kikeho. Coni s Kikem jsou na večírku a Kike se rozčiluje, že nikoho nezná a začne se chovat hrozně. Coni povídá ať se nechová jak chuligán, ale Kike se stále tak chová. Coni toho má dost a ať si najde holku co se k němu bude hodit.
Migel a Falucho mají další plán jak získat Martínovo peníze.Nastříkají něco do bonboniéry co vyvolá šok a postupně člověk umře.Bonbony pošlou do kanceláře pro Martína. Martín to nechce a dá to Alfrédovi. Když to odnáší , zastaví ho Mercedes a ty bonbóny chce. Když je chce sníst zastaví jí Migel a že to nesmí sníst. Nakonec bonbóny dostane pro Nieves Kike ,který právě přišel.
Chose dostane dopis, že je přijat na universitu do Itálie . S Tonym jde do baráku k Nieves . Tam potká Turcu, popřeje jí vše nejlepší a Thomasovi řekne , že jestli jí něco udělá, tak ho zabije.
Moni přijde domů s tréninku a Rosa má o ní strach.Moni povídá, že jí nic není a že má jen hlad. Rosa povídá ať to řekne Martínovi co se stalo. Monita nechce , že by se strachoval. V tom přijde Martín a ptá se co se děje. Povídají, že nic a vše zapřou.
Turca jde pro Monitu domů, že půjdou na zápas a ptá se Rosy proč na ní nepočkala. Rosa povídá, že je Moni nějaká divná. Pak se tam Turca potká s Chosem. Chosé povídá, že odjíždí do Itálie. Turca je zaskočená a začne ho líbat.Povídá, že ho miluje a odejde.
M+M přijdou do šatny před zápasem a Martín povídá , že je nějaká divná a co jí je. Monita povídá , že nic. Martín se stále ptá. Moni-ať toho nechá, že jí nervuje a jestli vyhraje , stane se mistryní. Jestli ví co to znamená. Martín ví, že vyhraje. Monita povídá, že už vyhrála jeho a líbají se.V tom přijde Turca. Moni pošle Martína do auta, že tam něco zapomněla.A když se baví s Turcou, tak se jí udělá špatně a omdlí.

229.díl

Moni se vzpamatuje. Turca chce zavolat doktora. Moni povídá, že to nesmí nikomu říct. Slyší to ten zástupce co pořádá zápas. Martín se vrátí a ptá se Moni proč je tak divná a co se děje. Moni nic neřekne. Ten zástupce si povídá s doktorem, že Moni omdlela a asi bude těhotná. A ten zápas se musí konat, protože v něm má spoustu peněz. Tak se rozhodne vyměnit testy.
Moni se ptá Martína, jestli je to dobré, že Chose jede do Itálie. Martín, že je to dobře , alespoň zapomene na Turcu. V tom přijde zástupce a ptá se na test. Moni ukáže vedle ať se podívá. Ptá se jak dopadl. Zástupce povídá, že negativně. M+M jsou smutní. Martín se chce podívat a ten zástupce ty testy vymění za negativní a podá mu ho. Moni je smutná , už by chtěla mít bříško. Martín jí uklidňuje, že brzo bude pozit. Moni se cítí nějak divně a něco se jí prý děje v břiše.
Falucho se ptá Migela jak dopadl jejich plán. On povídá , že špatně a bonbony si vzal Kike. Uslyší to Coni, chce vše vědět a jestli se něco stane otci jejího dítěte , že je zabije.
Když se Kike nacpe bonbónama začne mít tiky, škube sebou a vydává pazvuky. Nieves má strach. Ptá se co snědl. On že bonbony. Zavolá pro pomoc. Přijde Coni a má taky o něho strach. Kike leží v nemocnici. Nieves a Coni se strachujou. Doktor jim řekne, že dávka byla smrtelná a divý se že žije a právě teď válčí o život. Nieves s Coni jdou do pokoje. Kike otevře oči a povídá-Constanco, miluju tě a umírá. Kikeho oživují. Coni k němu přijde a dává mu bagetu k puse. V tom Kike oživne a začne s chutí jíst. Všichni mají radost.
Falucho a Migel mají další plán., že udělají změnu v nějakých Martínovo dokumentech (nepochopila jsem přesně v jakých).a pak ho zabijou.Když dokumenty hledají v kanceláři načapá je tam Mercedes a Alfrédo. Zavolají policii. Když přijíždí policie, tak Falucho s pistolí chytí Mercedes a utečou s ní. Zavřou se v nějakém skladu. Mercedes přivážou k židli Migel se ptá Falucha co s ní udělají. Falu jí chce zabít. Tak když se Falu nedívá chce jí Migel pustit. Uvidí je Falu a přiváže je oba. Mercedes sebe i Migela odváže. Falucho je naštvaný a že je oba zabije. Ptá se kdo chce první.
Pochi chce jet na Kubu, chce aby s ní jela Nieves. Ona nechce.
M+M jdou do zápasu. Moni se ptá , jestli jí vzal ten novej chránič na zuby. Martín zapomněl, tak se pro něj vrací. Moni vstupuje do ringu s Tigresou. Když se Martín vrací, uslyší rozhovor zástupce , že Monita je těhotná. Ptá se ho , co to říká , že poslal jeho ženu do boje a chce ten pravej test. Mezitím se Moni ptá po Martínovi a chce začít boxovat. V tom vběhne do ringu Martín a křičí ať zastaví ten zápas. Moni se ptá co se děje. Martín říká že zástupce vyměnil testy. Moni říká co šílí. Martín- jseš těhotná. Moni- budu mámou, Martín- ano miláčku. Jsou šťastní a běží k sobě.
230. díl

Falucho chce zabít Mercedes a Miguela. Miguel ho žádá, aby nechal Mercedes jít. Tak se jí Falucho ptá, jaké je její poslední přání. Říká mu „mír na zemi“ a on chce jednoduššího, tak mu říká, že chce, aby na jejím pohřbu zazpíval „sbor Kennedy“. Když se Falucho chystá vystřelit Kim ho střelí dřív. Je oblečená jako policajtka. Mercedes jí děkuje za záchranu, Falucho a Miguel jsou zatknuti. Mercedes si uvědomuje, že Miguel není tak špatný… chtěl ji zachránit, ale policisté ho i přesto odvádějí. Quique je v nemocnici, protože málem zemřel, když snědl otrávené bombony, které chtěl dát Falucho Martínovi, ale Martín je dal Mercedes, ale Miguel, protože o tom věděl, jí je vzal a dal je Quiquemu. Connie si v nemocnici uvědomuje, že Quiqueho opravdu miluje, tak žádá Boha, aby ho zachránil a slibuje, že se polepší. Najednou je zachráněn. On jí říká, že ví, že ho nikdy nemilovala a že může od něj odejít. Connie mu říká, že ho nikdy neopustí a že zůstanou navždy spolu. Martín a Monita jdou na ultrazvuk. Hádají se jestli je to holka nebo kluk. Monita chce kluka, Martín holku. Doktor se jich ptá jestli chtějí slyšet tlukot srdce a znát pohlaví dítěte. Martín chce vědět pohlaví, Monita nechce.
=== O pár měsíců později ===
Monita s velkým břichem je v ložnici a volá Martína, Martín přiběhne a myslí, že Monita už rodí, chce Monitu hned odvést a radí jí jak dýchat a že v nemocnici budou v sedmi minutách. Monita ho uklidňuje, že má ještě dva týdny čas. Monita od něj chtěla pomoct s balením (stěhování do nového domu). Martín jí ale domlouvá, že doktor říkal, aby odpočívala. Monita s ním nesouhlasí a opět se hádají o tom, zda to je holka nebo kluk.
Connie se vzala Quiqueho. Connie zrovna pere prádlo, když přijde Debi. Debi má pro ni novinku … je těhotná s Rolandem. Connie se s Debi baví o tom, že už je unavená, že už je těhotná 10 a půl měsíce, když v tom přichází Nieves a uklidňuje ji, že Quique se narodil ve 14 měsíci.
Monita je stále s Martínem v ložnici, když zazvoní zvonek a Monita se diví koho Martín čeká. Přijíždí José z itálie.
Quique má nyní práci - pracuje jako řidič autobusu.
Turca se rozešla s Tomasem.
Kim, Turca a Monita sedí na dvorku v baráku a Monita plete na mimino. Monita říká Turce, že je dobře, že se rozešla s Tomasem a taky jí řekne, že José už je doma z Itálie. Když Turca odejde ptá se Kimberly Monity, kdo půjde za kmotru jejich dítěti. Monita jí odpoví, že když to bude kluk, tak Kim a když to bude holka, tak Turca. Kimberly se jí zeptá, co si myslí, že to bude a Monita jí ukáže obleček, který plete a který je celý modrý… myslí si, že to bude kluk.
Monita odchází z baráku a u vchodu potká Connie:
M: Co to tu vidím? Constanza Fereti?
C: Helemese Mono Esperanza.
Monita je ráda, že to Connie a Quiquemu klape. Connie říká, že je ráda, že ji vidí a taky, že vypadá, že každou chvíli exploduje. Monita jí odpoví, že už asi nikdy nechce být těhotná. Monita se ptá Connie kolik přibrala, Connie odpoví, že 40 kg. Monita se diví. Monita už chce odejít, protože si Martín bude dělat starosti. Connie ji zastaví, a chce jí říct dvě věci.
Connie: Jestli tě do porodu neuvidím, tak ti přeju všechno nejlepší, aby jim to všechno vyšlo.
Monita ji přeje to samé. Pak se Connie Monitě omluví za všechno co jí kdy v životě špatného provedla. Monita jí říká, že už na to zapomněla a omlouvá se jí, že jí ukradla Martína. Connie jí na to odpoví, že ona jí ho neukradla a navíc, kdyby nebylo Monity, nepotkala by svou životní lásku. Nakonec se obě obejmou a rozejdou v dobrém.
Connie pere prádlo a Debi je s ní. Connie se ptá Debi, jak to všechno chce zvládnout s dvojčaty.
Pak praskne Connie plodová voda a Debi se diví, že se Connie počůrala a že jí se to taky stává často .
José vypráví v hale Lauře, Coky a Tonymu o Itálii, když se na ně z povzdálí dívá Martín a Monita a pochvalují si jakou mají krásnou rodinu. Pak Monitě praskne plodová voda, aniž by si toho Martín všiml a tak se ho Monita ptá jestli chce mít velkou rodinu, když jí odpoví, že jo, tak mu Monita řekne, že jí praskla. Martín začne šílet a neví co dřív a pak omdlí. Hned se zase probere a ptá se Monity, co má dělat a ona na něj křičí:
„Chceš instrukce? tak tady je máš: Dítě je na cestě!!!!!!!“
Martín všechny uklidňuje (hlavně sebe) a pak chce Monitu odvézt, ale zapomene na ni a odchází bez ní, až děti ho volají zpátky. Pak rozdává instrukce… Tony s Josém mají nachystat auto, Laura zabalit tašku a Coky zavolat do nemocnice, že tam budou za 7 minut.
Debi zavolá Quiquemu, který zrovna pracuje, že Connie rodí a že ji musí odvézt do porodnice. Tak on ji naloží do autobusu a veze ji i s cestujícíma. Martín a Monita jedou v autě také, když se na křižovatce vzájemně překříží cestu s Quiqueho autobusem. Tak oba vylítnou a začnou na sebe řvát a nakonec naloží i Monitu do autobusu a odvezou je obě naráz.
Turca jde sama po ulici, když se k ní přidá José, mluví spolu a nakonec mu Turca řekne, že ho miluje a že jestli by si ji chtěl vzít za ženu, že ale pochopí, když řekne ne. Pak jí José dá prsten, který jí koupil v Itálii a řekne jí „ano“.
V porodnici je Martín s Monitou u porodu, zatímco Quique si na to netroufá a tak je místo něho s Connie Debi. Martínovi se dítě narodí dřív a sděluje tu novinku na chodbě stojícímu Quiquemu, Nieves a Kimberly. Všichni se ptají jestli mají holčičku nebo chlapečka. Tak jim řekne, že je to nádherná holčička úplně stejná jako maminka. Pak Martínovi všichni gratulují a Nieves se raduje, že je babička. Pak přiběhne Debi a řekne jim, že Quique má syna. Všichni jsou šťastní a Quique se zeptá Martína jako už tolikrát jestli mu může tykat a když ho Nieves i Kimberly povzbují, ať řekne, ano, tak nakonec souhlasí.
Miguel je propuštěn z vězení, Falucho tam zůstal. Před branami věznice Miguela čeká Mercedes. Miguel je šťastný, že ji vidí, že na ni celou dobu myslel, a že můžou začít nový život. Alfredo jich sleduje z povzdálí. Mercedem řekne Miguelovi, že ho nemiluje. Miguel odejde a přijde za ní Alfredo, řekne jí, že to slyšel a že ji miluje a pak se oba políbí.
Monita je s miminkem v pokoji v posteli, když za ní přijde Martín a dívá se na ni. Ona se ho ptá, proč se tak na ni dívá. On jí odpoví, že si ten pohled chce zapamatovat navždy… Žena, kterou miluji mi dala nádhernou dceru. Pak se políbí a Martín jí blahopřeje. Pak se chvíli baví o tom, jak se před jejím narozením hádali jestli to bude holčička nebo chlapeček. Pak Monita řekne, že bude stejně boxerka.
Martín: Jak to víš? Ona ti to řekla?
Monita: Jo, když byla ještě ve mně, tak nemáš představu, jak do mě boxovala.
Martín: Tak dobře, bude boxerka jako její maminka. A taky jsme se už dohodli jak se bude jmenovat.
Monita: Isabel, jako moje máma.
Martín souhlasí.
Monita dá Isabel Martínovi do náručí, on se diví jak je maličká: „Ahoj dceruško, já jsem tvůj táta“
Monita se usmívá a Martín pokračuje v rozhovoru: „Budu se o tebe starat stejně jako o tvoji maminku a sourozence, po celý svůj život“
Pak přijdou děti a Martín jim představuje Isabel. Coky se diví jak je maličká, taky se jí nelíbí, že už nebude nejmenší v rodině. Martín ji ujišťuje, že je teď starší sestra a že Isabel musí naučit všechno co umí. Pak Coky řekne, že je Isabel krásnější než ona. Martín jí říka, že krásnější než ona ne, ale stejně krásná.
Pak se všichni spolu vyfotí.
=== O několik let později === (asi tak 15)
Isabel se líbá s Martíncitem (syn Quiqueho a Connie) na pohovce v hale.
Monita je opět těhotná a je v ložnici, když se s Martínem dívá stále dokola na videu na zápas v Las Vegas, kde se Monita stala Mistriní světa v boxu. Pak jdou spát a Monita s Martínem se ujišťují, jak se moc milují a navzájem si řeknou „Sos mi vida (Jsi můj život)“
Pak si popřejí Dobrou noc a jdou spát.